Istambuł,Turcja/mini – 11 kwietnia 2015

 

Przekaz Kryona na żywo

Mini channelling – Nieznana Historia

Przekaz otrzymany w Istambuł, Turcja

Sobota, 11 kwietnia 2015 roku

 Uwaga: Channelling został przetłumaczony na żywo z wersji audio.

Witajcie moi Drodzy, jestem Kryon od usług magnetycznych. Wiem, gdzie jestem. Moi Drodzy, to, co robicie, nie jest tajemnicą dla Ducha. Nie jest tajemnicą, dlaczego mój partner [Lee Carroll – przyp. tłum.] przywiódł mnie tu dzisiaj. I jest tu tak wiele Wszystkiego. TAK WIELE. Mówimy o tym pomieszczeniu. Właśnie tego wieczoru opowiem Wam o głębi, o wszystkich tych głębokich rzeczach i sprawach, które tu odczuwam. Chcę, abyście naprawdę wiedzieli, co dzieje się właśnie teraz. Skupcie się. Duch Was zna – zarówno tych, którzy wierzą, jak i tych, którzy nie wierzą. Wszyscy jesteście jednakowo ukochani przez Boga. Nie ma znaczenia, co myślicie, z jakiego powodu tu jesteście. W tej właśnie chwili jesteście tu i macie możliwość boskiego wglądu, moi Drodzy. Posiadacie tę umiejętność, by wiedzieć czy jest to prawdziwe, czy nie. Ile razy już o tym mówiliśmy!

 W większości Waszego świata, może się zdarzyć, że człowiek siedzi na krześle i przekazuje wiadomości z Centralnego Źródła! Moglibyście powiedzieć, że to gra, że to nie jest prawdziwe, że on po prostu udaje. A ja powiem to ponownie: to rzeczywistość, w której wzrastaliście. Nie ma żadnego osądzania tego, że moglibyście czuć w ten sposób, to Wasza rzeczywistość. I jest tak wielu, którzy mówili Wam, że to nie może wydarzyć się w ten sposób.

 

Więc co Wy na to, aby teraz, właśnie teraz (!) wyrzucić cały Wasz dotychczasowy trening, całą historię i zacząć samemu decydować. Samemu! Samemu! Samemu. Macie wewnątrz siebie zdolność do boskiego wglądu (wnikliwości). Możecie w to uwierzyć? Pozwólcie, że zapytam: czy wierzycie w Boga? Czymkolwiek, kimkolwiek by miał On być. Stworzycielem? A jeśli odpowiedź brzmi “tak”, to jest już zrobiony jeden krok (Lee Carroll śmieje się). A teraz musicie zdecydować, czy Stwórca Wszechświata do Was przemawia, czy też nie. Czy miałoby to sens, że jesteście stworzeni na obraz i podobieństwo Ducha, a Duch ten wiecznie by Was ignorował? Jaka to by była miłość?

 

 Wasza historia jest polem usianym anielskimi przekazami, skierowanymi do ludzi. Mistrzowie, który stąpali po tej planecie – wszyscy oni! – otrzymywali przekazy od Ducha. Wszyscy oni. I jest tak wielu z nich, na których spoglądacie dzisiaj i podziwiacie, honorujecie lub czcicie – a jednak zaprzeczacie, że to samo mogło przydarzyć się Wam. Chcę, abyście odrzucili tą niewiarę. Tylko na krótką chwilę. Tylko dzisiaj i jutro. Zignorujcie to, co Wam mówiono, tylko dzisiaj i jutro. Zadecydujcie sami dla siebie jak to czujecie, moi Drodzy. Wasza osobowość może stać na straży i mówić “och cóż, to zależy od przekazu, będę wiedzieć więcej na temat tego, czy to jest prawdziwe, gdy to usłyszę”.(Lee Carroll śmieje się) W porządku, oto ten przekaz: (Lee Carroll z ogromnym wzruszeniem, które narasta w miarę jak mówi) jesteście ukochani ponad wszystko, ponad wszelką miarę, znamy Wasze imiona, wiemy, przez co przeszliście, wiemy, czego się boicie i chcemy Was wziąć za rękę. I nie musicie robić nic – tylko po prostu uznać, że jest to możliwe. Co Wy na to? (Lee Carroll już spokojniej, choć wciąż wzruszony) Nie stoi za tym żaden interes, nie prosimy o nic, poza uznaniem, że to możliwe, by się to wydarzyło w ten sposób.

 (Lee Carroll już ze spokojem) Posłuchajcie, to miasto przebudza się. Dlaczego się tu zjawiliście? Dlaczego jest Was tutaj tak wielu? To miasto się przebudza i jest ku temu powód, a ja chwilę później zamierzam Wam powiedzieć, jaki to powód. A kiedy skończę, mam nadzieję, że poczujecie się o wiele więksi, niż czujecie się teraz. Jest coś, o czym powinniście wiedzieć – są to piękne, wspaniałe rzeczy dotyczące Was samych, tego terenu i tego, co tak naprawdę się tutaj dzieje. Ale właśnie teraz, jeśli w to nie uwierzycie, nie wyjdzie z tego nic dobrego. Czy to jest prawdziwe, czy nie? To zależy od Was. Wolny wybór ZAWSZE jest kluczem. Jeśli chcecie czegoś nadprzyrodzonego, nie wiąże się to z wolnym wyborem, nieprawdaż? To przekonujące. To musisz być Ty w zgodzie z samym sobą (to sprawa między Tobą, a Tobą) czy otworzysz się na taką możliwość, że Bóg jest w Tobie, czy też się nie otworzysz. Czy otworzysz się na to, że ziarno stworzenia wciąż jest wewnątrz Ciebie. Wiem, że to czujesz. Znam Cię. To tylko energia początku, będzie o wiele, wiele więcej rzeczy do przemyślenia w ten weekend.

 Jestem Kryon ZAKOCHANY w ludzkości. Proszę Starożytnych tej krainy [Turcja, Istambuł – przyp. tłum.] o pozwolenie na kontynuację, a później powiem o tajemnicach tej krainy, o tym, co wydarzyło się na tej planecie i co wydarzyło się tutaj, byście, jak to mówią, zaczęli łączyć szczegóły w jeden obraz. Przejście od jednego punktu do drugiego oznacza używanie logiki. To musi mieć dla Was sens. I później zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Wam to ukazać. Czy jest to prawdziwe, czy nie?

I tak to jest.

Kryon

 

Tłumaczyła: Joanna Gołubowska

Korekta: Jadwiga Yaga Fedynkiewicz
Konsultacja: Janusz Grabowski

 

Comments are closed.