“Powrót Mistrzów” – 12 kwietnia 2015-Istambuł,Turcja/główny

“Powrót Mistrzów”

Przekaz Kryona na żywo

Główny channelling  

Przekaz otrzymany w Istambuł, Turcja

Niedziela, 12 kwietnia 2015 roku

 


 Witajcie moi drodzy, jestem Kryon od usług magnetycznych. Dzisiejszy channelling nie będzie długi. Są tu obecne intensywne, obejmujące sobą dogłębnie energie, o których chciałbym z Wami porozmawiać.  Zanim to zrobię… Są tu anielscy doradcy i niektórzy z Was o tym wiedzą. Energia jaka jest tutaj, spowodowana jest ich obecnością. Jest to energia, którą możecie poczuć. Gdy wejdziecie do tego pomieszczenia, odczujecie różnicę. Trudno opisać tę energię, która się tutaj znajduje. Czy zrozumielibyście, gdybym powiedział, że jest anielska? Być może. Czy zrozumielibyście, gdybym powiedział Wam, że ta energia jest jeszcze czymś ponadto? Bo właśnie tak jest. Pozwólcie, że zapytam: Jak postrzegacie nas – tych, którzy znajdują się po drugiej stronie zasłony? Czy oddzielacie ludzkość od tego, co znajduje się po drugiej stronie zasłony? Czy może postrzegacie to, jako połączone? To jest połączone. Gdyż Bóg jest w Was. Jesteście rozszerzeniem Twórczego Źródła. Czy o tym wiecie? Jesteście rozszerzeniem Twórczego Źródła. To znaczy, że jesteście rodziną,  a rodzina jest ważna. Tak samo ważna, jak wszystko inne.

 Moi drodzy, owi doradcy, obecni w tym miejscu, składają się ze Starożytnych Istot tej krainy (Turcja, Istambuł), które patrzą teraz na Was i Wam gratulują. Są tu obecne dusze tych, których ukochaliście do pewnego stopnia i możecie to poczuć. To, co się tu wydarza jest intensywne, dogłębne i wszechogarniające. Moi drodzy, (uczuciowo i emocjonalnie) wiatr nowej energii wieje dla Was. Galaktyka jest Was świadoma, wie o Was. Chcę Wam o czymś opowiedzieć. Niemal każda duchowa koncepcja, która istnieje na tej planecie, zawiera w sobie informacje dotyczące właśnie tego czasu. Niektóre spośród tych najnowszych koncepcji mówią, że Mistrzowie powrócą. Mówią one: “Ponownie się z nimi spotkacie”. Niektóre koncepcje, przynależne tej krainie, mówią o czasie powrotu tworzenia, gdy cykl się dopełni. Niektóre ze starożytnych koncepcji opisują swoich bogów, którzy mają powrócić – jak mówią – w swojej prawdziwej postaci. Pewnego dnia będą oni stąpać po Ziemi. Ten wątek informacji jest powszechny na Ziemi. Jest tak wielu na tej planecie, właśnie w tym czasie, czekających na powrót swoich Mistrzów, by móc spojrzeć im w oczy i powiedzieć “Witajcie z powrotem, tęskniliśmy za Wami”. Koncepcje te, właśnie z tego powodu, mówiły o wzniesionej planecie.

(Lee Carroll ze wzruszeniem). Mówiły o tym czasie, jak o żadnym innym. Wiecie, że mam rację. Napisano o tym w tak wielu miejscach, na tak wiele różnych sposobów. O czasie przebudzenia. Drodzy moi, Duch zawsze mówił do was używając zagadek lub metafor. Gdy spojrzycie na pisma niemal każdej kultury, na starożytne pisma od Ducha i zacytowane słowa aniołów, zobaczycie, że są one często zapisane za pomocą metafor. Jest ku temu powód. Wy piszecie i czytacie w sposób liniowy, w ten sam sposób poznajecie i wierzycie, słowo po słowie, myśl po myśli. Cóż, Duch nie czyni tego w taki sposób. Przesłania pochodzące od Centralnego Źródła pojawiają się, jako piękne, wielowymiarowe idee. W przeszłości były one dane ludzkości, jako zagadki i przypowieści. Niemal wszystkie z nich były metaforami. Tylko przez ostatnie około 100 lat, Duch był w stanie przemawiać do Was w sposób bezpośredni, taki, jakiego doświadczacie teraz. Niekiedy mój partner, [Lee Carroll – dop. tłum.] jest przytłoczony informacjami, których nadejścia jest świadomy. Czuje ich piękno. Czuje ich spójność i jedność, ich trafność, oraz to, jak są dogłębne i wszechogarniające.

Drogie Stare Dusze, istnieje praca, którą trzeba wykonać z powodu tego, co ma się stać. Chcę powiązać ze sobą coś, o czym wcześniej razem nie rozmawialiśmy. Jeśli prawdą jest, że historia zapoczątkowania duchowego rozeznania na ziemi, sięga innej wzniesionej planety, to znaczy, że Istoty z niej pochodzące były tutaj obecne od samego początku. Czasami ukazywali się Wam. Mogli nawet wyglądać jak anioły. Pochodzą z miejsca, które przeszło przez to samo, dokładnie tak, jak Wy przez to przechodzicie. Mieli oni za sobą setki tysięcy lat ewolucji, których wy nie macie, by dojść do czasu, kiedy mogli zasiać ziarna życia duchowego na Waszej planecie i włączyć Was, jako część Twórczego Źródła.

Pozwólcie, że zapytam o to, czy już zorientowaliście się, że tak właśnie było. Jeśli jest tak, że Bóg jest w Was i zaczynacie duchowo ewoluować, nadejdzie czas, gdy stopicie się w jedno z Twórcą.  To może wydawać się odległe, ale taki jest projekt, że staniecie się Twórczym Źródłem, nie ludzkością, a  wzniesiona  planeta jest celem. Dlatego zasiano ziarna życia duchowego!  Taka jest Wasza historia stworzenia. Ci, którzy zasiali ziarna życia duchowego, są na tej planecie od tego czasu. Utworzyli oni kapsuły czasu z bardzo szczególnego powodu. Mówiliśmy już wcześniej o informacjach, które teraz przychodzą do Was, z różnych części Galaktyki, ponieważ przeszliście przez punkt zwrotny, czyli rok 2012.

Ponieważ przeszliście przez punkt zwrotny, czyli rok 2012 –  Jesteście tylko trzy lata po tym przejściu i pierwszy rok z tych trzech, nie liczy się. [Rok 2013 nazywa się zerowy. Przyp tłum.] Jesteście dopiero w drugim roku po przejściu. Macie przed sobą długą drogę do przebycia, ale już zaczęliście nią podążać i fakt ten jest znany przez wszystkich. Ta planeta zmierza ku Światłu. Przygotujcie się na to, co zamierzam Wam powiedzieć. Informacja o powrocie Mistrzów i Bogów była znana w wielu systemach wierzeń. Chcę Wam jeszcze coś powiedzieć. Wszyscy oni są tutaj!. Wszyscy oni są tutaj!. Dokonało się to, ale nie w taki sposób, w jaki sądzicie. Poszukujecie ludzi lub istot anielskich. Zacznijcie szukać energii zdrowego rozsądku, która umieszczona jest w sieci planetarnej za pomocą kapsuł czasu przez powracających Mistrzów. Kapsuły te nie mogły się aktywować, zanim nie nastąpiło Wasze przejście przez punkt zwrotny. [Rok 2012 przyp.tłum] Przepowiednie mówiły o tym, że aby miał miejsce początek duchowego wznoszenia się planety, Mistrzowie muszą powrócić; jednak nie, jako postacie z krwi i kości. Nie w taki sposób, że fizycznie można im spojrzeć w oczy.

Teraz zapytam Was ponownie: jak myślicie, że kto jest tu dziś obecny? Widzicie, są tu doradcy, którzy wiedzą, kim jesteście. Gdybyście mogli słyszeć, śpiewaliby Wam pieśni, które odnoszą się do Waszych serc. Wiecie, że miałem rację, co do tego, że doradcy posiadają esencję Mistrzów, dostarczoną Wam poprzez kapsuły czasu. Połączcie w spójny obraz te “kropki” zdrowego rozsądku. Przekazywanie Wam małych porcji informacji zaczęliśmy lata temu, żebyście mogli dojść do punktu, w którym zaczynacie w pełni rozumieć, co się wydarzyło, pomimo, że znajdą się ci, którzy będą to słyszeć i wątpić w to. Będą się śmiać, że to nie może się zdarzyć.  Porozmawiajcie ze mną za pięćdziesiąt lat i obserwujcie, co się stanie.

Przybyłem do Was dwadzieścia pięć lat temu, dałem Wam informacje, które wtedy wydawały się być niemożliwe. Informacje o tym, że nie będzie żadnej trzeciej wojny światowej, żadnego Armagedonu – wszystkich tych rzeczy, których niektórzy z Was oczekiwali. Wszystkie przepowiednie wskazywały na koniec cywilizacji, który miał mieć miejsce teraz. (Lee Carroll z radosnym śmiechem). Mówiliśmy Wam, że to się nie wydarzy. To oznacza, że stare przepowiednie przestały być aktualne. Jednak mimo to, ciągle do nich powracacie, próbując przewidzieć, co się wydarzy. (Lee Carroll z mocą). Moi drodzy, ta historia uległa zmianie! Przepowiednie nie spełniły się! Wy to zmieniliście, a teraz ofiaruję Wam nowe przepowiednie; Mistrzowie powrócili. Krok po kroku energia, której pojawienia się na tej planecie oczekiwaliście, zaczyna stopniowo wschodzić. Sieć planetarna, która jest ezoteryczna, otrzymuje teraz wspierającą energię, pochodzącą od Mistrzów z przeszłości, którzy przekazują ją proszącym o nią Starym Duszom. (Lee Carroll ze wzruszeniem). Przekazują ją tym, którzy o nią proszą i są skłonni w nią uwierzyć i zobaczyć jej prawdziwość. A to dopiero początek. Wczoraj ofiarowałem Wam przesłania o starożytnych przodkach, o tych którymi byliście. Być może odeszliście stąd czując się dobrze w związku z tymi wiadomościami. “To dobra wiadomość” – mówiliście.

 Chcę Wam teraz ofiarować dalszą część tej opowieści, ponieważ praca, moi Drodzy, właśnie się rozpoczyna. Istnieje tylko jeden powód ku temu, że Mistrzowie tej planety ponownie się tutaj zjawili. Powodem tym, jest to, byście byli w stanie przyjąć ich świadomość, jako swoją. Wkraczacie w nowy rozdział mistrzostwa. Bardzo powoli. Stopniowo będziecie oczekiwać przyjęcia cech Mistrzów. Nie tych związanych z dramatem, nie tych, dzięki którym chodzicie i uzdrawiacie ludzi. (Lee Carroll śmieje się). Nie tych trudnych, ale tego największego – Współczucia. Nauczycie się być jak oni [jak mistrzowie – dop. tłum.]. To tutaj zaczyna się Wasza praca. Stara Duszo, zamierzam zadać Ci osobiste pytanie, skierowane ode mnie wprost do Ciebie. Co sądzisz o ludziach, których nie lubisz? Chcę, abyś wyobraził sobie kogoś, kogo NIE lubisz. Natychmiast, Twój ludzki mózg powie Ci, dlaczego go nie lubisz. Chcę, abyś to zostawił. To będzie trudne. Mistrz pochodzi z białego światła, tak czysto białego, jakiego nigdy nie widzieliście. Dzieli się tym białym światłem przekazując go tobie. Ja natomiast kieruję pytanie do ciebie ode mnie, jaki kolor światła przekazujesz w odpowiedzi tym, którzy są w Twoim otoczeniu? Temu kogo nie lubisz? Chcę, abyś to sobie wyobraził właśnie teraz. Nie to, dlaczego go nie lubisz. Chcę, abyś zobaczył jego, jako osobę, abyś zobaczył OSOBĘ, abyś wyobraził sobie jej światło, jako swoje, widzisz różnicę? Jest jakiś powód? Czy ta osoba ci coś zrobiła? Naprawdę? Popatrz na nią jak na rodzinę. Mistrzowie, którzy chodzili po tej planecie, postrzegali każdego pojedynczego człowieka, jako swoją rodzinę.

 (Lee Carroll kontynuuje ze wzruszeniem i coraz bardziej emocjonalnie). Czy Ty postrzegasz ludzi również w taki sam sposób? Czy tak ich postrzegasz??? Czy tak ich postrzegasz??? Jak łatwo robisz swoje serce twardym! W co wierzysz? Do jakiego stereotypu przywykłeś? Gdy na ulicy mijasz uchodźcę, odwracasz od niego wzrok, bo to jest dla ciebie kłopotliwe. Czy masz w sobie empatię? Widzisz, białe światło obecne w nich, jest tym samym światłem, które jest obecne w Tobie. A może jest inne? (Lee Carroll już ze spokojem). Te wszystkie pytania są trudne. Będziecie przeżywać swoje życie w nowy sposób, według nowego paradygmatu. Współczucie Mistrzów spłynie na Was; jeśli na to pozwolicie.

 Z jaką grupą ludzi nie chcecie być? (Lee Carroll śmieje się) To są trudne pytania, ponieważ wiecie, że są takie grupy ludzi, z którymi nie chcecie być. Może nie podzielają waszych przekonań albo może robią rzeczy, których Wy nigdy nie robicie. Możecie czujecie, że ich świadomość jest na niższym poziomie niż Wasza. Czy zdajecie sobie sprawę, że są oni rodziną? Czy wiecie, że oni, tak samo jak Wy, mają w sobie białe światło? Czy wiecie jak naprawdę działa Współczucie? Jest ono zapraszającą energią dla tych, którzy są wokół Was, by chwycić Waszą dłoń, dłoń Boga, którą macie w sobie.

 Jako Stare Dusze macie odpowiedzialność Mistrzów tej planety. Jesteście jednymi z tych, do których ta energia właśnie płynie. Co zamierzacie zrobić w związku z tym? Miło wiedzieć, że jest się wyjątkowym, nieprawdaż? Ale to wiąże się z tym, co nazywane jest odpowiedzialnością. Jest to taka odpowiedzialność, o którą prosiliście i której oczekiwaliście. Na przestrzeni Waszych wcieleń przysłuchiwałem się Wam, wznoszącym swe ręce w modlitwie i pytającym: „Kiedy sprawy przybiorą pomyślny kierunek? Dlaczego musi tak być jak jest? Dlaczego to takie niesprawiedliwe?” I oto jesteście. I wszystko wygląda zupełnie inaczej. To jest tym, na co czekaliście. To dopiero początek i to jest to,  na co czekaliście.

Przed Wami ciężka praca, a to oznacza, że Wasze światło musi rozprzestrzeniać się równomiernie, byście mogli zobaczyć światło Boga w każdym, kogo spotkacie. Nawet w tych, których nie lubicie. Nawet w tych, z którymi nie chcecie przebywać. Nawet w tych, którzy coś Wam uczynili, zdradzili Was lub też może skrzywdzili – oni także mają w sobie światło. Jesteście pomostem dla i jesteście jednymi z tych, którzy otrzymują energię z kapsuł czasu. Jest ich dwanaście. Pięć par spośród nich zostało aktywowanych. Im więcej par zostaje aktywowanych, tym większą czujecie odpowiedzialność. To wszystko, o co prosiliście! To wszystko, o co prosiliście! Moi drodzy, chcę, abyście się w związku z tym zrelaksowali. Wasza intuicja pokaże Wam jak Współczucie powinno w Was działać. Wszyscy bardzo się od siebie różnicie. Wszyscy kroczycie unikalnymi ścieżkami i każdy z Was będzie w inny sposób odczuwał i odbierał ten przekaz. Czyż nie jest to wszechogarniające doświadczenie? Oni wszyscy powrócili. Wieje święty, odświeżający wiatr, na który czekaliście. Czy go czujecie?

Moi drodzy, kończymy przekaz bez żegnania się. Jeśli naprawdę rozumiecie, co tu się wydarza, rozumiecie, że jesteście wieczni. Dusza nigdy nie była stworzona. Ona istniała zawsze i nigdy nie przeminie. Ona zawsze jest. Dusza jest jak krąg życia – nie ma początku ani końca. Gdy mój partner opuści to miejsce, odejdzie tylko jego ciało i obecne imię. Pozostanie esencja Kryona, która po prostu jest anielską esencją, która Was kocha. Ona nigdy nie odchodzi tak, jak nigdy nie przybyła. Ona zawsze tu była. To jest właśnie piękno rodziny. Czy możecie je poczuć? Nawet ci, których sądzicie, że straciliście, wciąż tutaj są. Wieje odświeżający, pełen mądrości wiatr. Zawiera w sobie informacje dla Was, jeśli ich zechcecie. Wolna wola wciąż pozostaje niezbędna, ja wiem że ją posiadacie. Wiem, że jesteście na nią gotowi i wiem, że na nią pracujecie.

Moi drodzy, nie istnieje żadne pożegnanie i żadnego nie zaakceptujemy. Świat jest kręgiem życia. Na pewnym poziomie zawsze jesteście żywi. Jesteście moją rodziną. Jesteście rodziną dla siebie nawzajem. Jakim kolorem światła będziecie błyszczeć w czasie swojego życia? Dla tych, z którymi będziecie rozmawiać stańcie się światłem, które oświeci drogę do przyszłości i rozpocznijcie od Współczucia. Jestem Kryon zakochany w ludzkości. Nie żegnam się.

I tak to jest.

Kryon

 

Tłumaczyła: Joanna Gołubowska
Korekta: Jadwiga Yaga Fedynkiewicz
Konsultacja:Janusz Grabowski
Comments are closed.