Ćwiczenie na podniesienie własnej wartości -3 maja 2020/Berkeley Springs

Channelling Kryona

z dnia 3 maja 2020 roku

przekazany

w Berkeley  Springs, West Virginia

tytuł

„Ćwiczenie na podniesienie własnej wartości

 

Słownik Kryona:

Akasza

Ludzka Akasza może być zdefiniowana jako ta, która reprezentuje całą energię wydarzeń z przeszłości (poprzednich wcieleń) na Ziemi. Często jest ona określana jako “Zapis Akaszy” (patrz poniżej). Twoja osobista Akasza jest przechowywana w kilku miejscach, jednak  najważniejszym miejscem jest Twoje własne DNA. Jest to głęboka energia, która jest generowana w każdym ludzkim życiu i zawiera szczegóły każdej unikalnej ekspresji życiowej, którą miałeś (w poprzednich wcieleniach). Akasza reprezentuje również przyszłość – potencjały wszystkiego, co może być – twoje niezrealizowane przyszłe potencjalne ekspresje na planecie (przyszłe wcielenia).

Wyrazistość Akaszy

Odnosi się to do konkretnych pamięci Akaszy dotyczących tego, co jest zapamiętane i przechowywane w twojej Akaszy. Chodzi tutaj bardziej o to jak dokładna jest pamięć Akaszy w kontekście tego co obecnie dzieje się w nowej energii.

Dziedzictwo Akaszy

Dziedzictwo Akaszy odnosi się do tego, co odziedziczyłeś  w swojej Akaszy (wcześniejsze doświadczenia życiowe). Konkretnie, chodzi o to, co przenosi się do Twojego obecnego wcielenia (np. lęki czy talenty).

Zapis w Akaszy

Zapis w Akaszy jest  archiwum wszystkiego, co kiedykolwiek zrobiłeś lub doświadczyłeś w ciągu wszystkich twoich wcieleń. Odnosi się również do twoich przyszłych potencjałów, ponieważ czas biegnie po okręgu a nie po linii. Przeszłość, przyszłość i teraźniejszość wydarzają się jednocześnie w czasie teraźniejszym.

 

 

Tags: , ,

Comments are closed.