Czy ja to robię dobrze? – 9 maja 2020 – Seatle

Channelling Kryona z dnia 9 maja 2020 roku

przekazany w Seatle, Washington

tytuł

“Czy ja to robię dobrze?”

 

 

Różnica pomiędzy 3D i 5D.

5D nowy wymiar dostępny dla ludzi  od 21 grudnia 2012 roku. Różnica pomiędzy 3D a 5D oparta jest głównie na emocjach , takich jak strach i miłość, oraz na akcji jaką podejmujemy pod ich wpływem.

Obrazowo można powiedzieć, że:

a/ 3D to jest częstotliwość oparta na strachu. Emocje strachu związane są z emocjami które są efektem  : osądu, przywiązania, zobowiązań itp. Inna charakterystyka 3D (starej Ziemi), to  liniowość od punktu A do punktu B, klasyczna fizyka, męska energia, czarne i białe, brak i kontrola, ograniczenia.

b/ 5D jest to częstotliwość oparta na miłości. Emocje miłości związane są z emocjami, które są efektem: autentyczności, uczciwości, jedności, służeniem innym itp. Inna charakterystyka 5D (nowa Ziemia) to: fizyka kwantowa,  równowaga pomiędzy wewnętrzną energią męską i żeńską,  kwantowość i jednoczesność – wszystko w tym samym czasie, doświadczanie strachu i miłości w tym samym czasie z możliwością dokonania obiektywnego wyboru, wolność wyboru  – w jakiej energii  i rzeczywistości chcesz funkcjonować.

Kryon wielokrotnie powtarza w swoich channellingach, że jedną z decydujących dat, od której ludzkość ostatecznie podjęła decyzję pójścia w kierunku światła (5D) jest rok 2012. Głównym fundamentem tych zmian jest indywidualna osoba i praca nad samym sobą. Często słyszymy o tym w channellingach Kryona. Im więcej pracujemy nad sobą i  podwyższamy swoje wibracje,  tym więcej pomagamy ludzkości w zmianie i podążaniu wybraną drogą zmian i do światła. W tym wszystkim ważna jest uważność, obserwacja i praca nad „własnym bagażem”.

Książka „Podróż do Domu” – przypowieść Kryona – Historia Michała Tomasz i Siedmiu Aniołów, to przypowieść, w której jej  bohater Michał, ma okazję poznać i doświadczyć  jak działają mechanizmy życiowe w rzeczywistości nadchodzącej Nowej Ery. Michał jest to „jeden z wielu, zwykły człowiek” , a jego historia pokazuje to, co zachodzi w naszym wnętrzu, zarówno tym słabym, jak i tym silnym. To może być każdy z nas, wielu w tej przypowieści znajdzie odpowiedź dla siebie i zobaczy różnicę pomiędzy 3D i 5D.

 

 

Tags: , , , ,

Comments are closed.