Wielka zmiana (część druga) – 11 stycznia 2020 – Phoenix

Channelling Kryona

z dnia 11 stycznia 2020 roku

przekazany w Phoenix, Arizona

tytuł

Wielka Zmiana/Wielkie Przesunięcie  

(część druga)

 

 

 

** Od Lee Carroll : Zmiana/Przesunięcie  – 2020 channelling drugi- sugestie dla Australii związane z pożarami.

Kiedy channelluję Kryona, jest wiele rzeczy, które są mi przedstawiane ezoterycznie, które nie są werbalizowane, i czasami sprawia to, że przekaz jest niekompletny. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy istnieją szczegóły, które są bardziej wyczuwalne, aniżeli można o nich powiedzieć. Zdarzało mi się to wiele razy, kiedy Kryon mówił o szczegółach rzeczy “w polu prawdopodobieństw”, a także o szczegółach nadchodzących wynalazków.

W tym channellingu, mówił konkretnie o zapewnieniu ochrony na obszarach Australii, gdzie ogromne pożary będą powracać i powracać rok po roku. Jest on przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy posiadają farmy produkcyjne, takie jak  hodowla bydła i owiec (Kryon nazywa je w amerykańskim rozumieniu “ranczami”).  Dotyczy to  także  tych, którzy zajmują się uprawą roli pod produkcję roślinną oraz zajmujących się hodowlą drobiu.

Słowa Kryona były skierowane do tych, którzy wrócą i odbudują swoje siedliska i powrócą do swoich hodowli  i upraw, wiedząc o tym, że pożary mogą się powtórzyć w następnych latach. To jest bardzo australijskie podejście do trudnych sytuacji niezależnie od tego jak będzie to wyglądało w przyszłości.

Powiedzenie tutaj o “zbiorniku wodnym”  jest wskazówką, że w NSW (North South Wales) jest więcej wody  niż obecnie odkryte. Woda jest oczywiście w Queensland, ale Kryon mówi, że jest jej więcej niż wiadomo. Podczas channellingu widziałem wyraźnie w mojej wizji gigantyczne rury. Przyszła wizja obszarów które spłonęły w NSW jest „prawie taka sama”.  Te informacje pochodzą od Kryona, który mówi, że jest to częścią zmian klimatycznych, które nie znikną.

Może więc nadszedł czas na zmiany paradygmatu, włącznie z użyciem tego “oceanu pod ziemię” w miejscach, gdzie można go wykorzystać?  Kryon mówi: “Jest tam więcej wody, niż ktokolwiek może sobie wyobrazić.” 

Dziękuje za przeczytanie tej notatki.

Kochamy i doceniamy Australijczyków, i widzimy, jak pracują nad rozwiązaniem tej sytuacji, dzięki czemu z roku na rok jest coraz mniej niepokoju z tym związanego. Obserwujemy też, jak z roku na rok pojawia się coraz więcej pomysłów na rozwiązanie tej sytuacji.

 

 

Comments are closed.