Twoje nadprzyrodzone zdolności – 12 czerwca 2020 – Dr Joe Dispenza

“Myśli są słownictwem dla twojego mózgu, emocje są słownictwem dla twojego ciała”

dr Joe Dispenza

 

12 czerwca 2020 roku w ramach Światowej Konferencji “Nauka i Duchowość” – Dr Joe Dispenza poprowadził całoddniowy warsztat pod tytułem : “Twoje nadprzyrodzone zdolności: Nauka o tym jak zwyczajni ludzie robią nadzwyczajne rzeczy.”

Poniżej, przetłumaczona krótka informacja o działalności Dr Joe Dispenza, w tym o przetłumaczonych na język polski  książkach.

Dr Joe Dispenza podróżował po świecie ucząc nauki o zmianach. Jednocześnie monitorował i zapisywał osiągnięcia swoich uczniów, przez rygorystyczne badanie naukowe, takie jak: badanie krwi, monitorowanie pracy serca i skany mózgu. W trakcie tego warsztatu Dr Joe Dispenza przedstawi swoje rezultaty pokazujące ludzi którzy wyleczyli się z przewlekłych chorób, mieli  między wymiarowe doświadczenia i współdziałali  z innymi sferami.

Świat się zmienia. Jest to czas w historii, w którym nie wystarczy wiedzieć. Jest to czas w historii, gdzie należy wiedzieć jak. Podczas tego warsztatu  będzie możliwość poznania podstawy tego, co niezwykłe: jak wykorzystać swoje naturalne siły i predyspozycje aby być super-naturalnym i stworzyć życie, którego pragniesz.

Kiedy już zrozumiesz naukę stojącą za transformacją, będziesz miał wszystkie narzędzia potrzebne do stworzenia życia, na które zasługujesz.

Dr Joe korzysta z najnowszych badań w dziedzinie neurobiologii, epi-genetyki i fizyki kwantowej, aby pokazać, jak ten rodzaj transformacji ma miejsce i co może oznaczać dla twojego życia. Podczas tego jednodniowego warsztatu dowiesz się, jak:

– uwolnić się od przeszłości, przekształcając swoje ciało w nowy umysł,

– zmienić swoją częstotliwość i energię, aby umożliwić ci tworzenie rzeczywistości w ” chwili obecnej tu i teraz”,

– przenieś swoją świadomość poza ograniczony, przewidywalny świat materialny,

– przenieś się w kwantowe pole nieskończonych możliwości.

Ten innowacyjny warsztat łączy w sobie głęboką informację naukową z mądrością starożytną, pokazuje, jak każdy może doświadczyć bardziej mistycznego życia. Dr Joe oferuje nic innego jak program wyjścia poza naszą rzeczywistość fizyczną i przejście do nowego świata. Jak pisze: “To jest to, kim naprawdę jesteśmy, i to jest przyszłość, którą tworzę – taka, w której każdy z nas staje się nadprzyrodzony”.

Joe Dispenza, D.C. jest międzynarodowym wykładowcą, badaczem, konsultantem korporacyjnym, autorem i pedagogiem, który został zaproszony do zabrania głosu w ponad 32 krajach na pięciu kontynentach. Jako wykładowca i nauczyciel, kieruje się przekonaniem, że każdy z nas ma potencjał doskonałości i nieograniczone możliwości. Podczas swoich wykładów i warsztatów posługuje się językiem łatwym do zrozumienia, wykształcił tysiące ludzi, szczegółowo opisując, w jaki sposób mogą oni przebudować swój mózg i zregenerować swoje ciało, tak aby dokonać trwałych zmian.

Poza oferowaniem różnorodnych kursów online osobiście prowadził trzydniowe, progresywne warsztaty i pięciodniowe zaawansowane warsztaty w USA i za granicą. Począwszy od 2018 roku, jego warsztaty trwały tydzień. Obecnie warsztaty zawierające wstępny (progresywny) i zawansowany trening są dostępne on-line.

Dr Joe jest również wykładowca Quantum University w Honolulu na Hawajach; Omega Institute for Holistic Studies w Rhinebeck w Nowym Jorku; oraz Kripalu Center for Yoga and Health w Stockbridge, Massachusetts. Jest również przewodniczącym komitetu badawczego na Uniwersytecie Life w Atlancie, Georgia.

Pasją dr Joe jest skrzyżowanie najnowszych odkryć z dziedziny neurobiologii, epi-genetyki i fizyki kwantowej, aby zbadać naukę kryjącą się za spontanicznymi remisjami. Wykorzystuje on tę wiedzę, aby pomóc ludziom wyleczyć się z chorób, schorzeń przewlekłych, a nawet chorób terminalnych, aby mogli cieszyć się bardziej spełnionym i szczęśliwym życiem, a także rozwijać swoją świadomość. W swoich zaawansowanych warsztatach na całym świecie współpracuje z innymi naukowcami w celu przeprowadzenia szeroko zakrojonych badań nad efektami medytacji, w tym testów epigenetycznych, mapowania mózgu za pomocą elektroencefalogramów (EEG) oraz indywidualnych testów pola energetycznego za pomocą maszyny do wizualizacji wyładowań gazów (GDV). Jego badania obejmują również pomiary zarówno koherencji serca z monitorami HeartMath, jak i energii obecnej podczas prowadzenie warsztatów, przed ich rozpoczęciem i po zakończeniu, za pomocą czujnika GDV Sputnik.

Jako konsultant korporacyjny dr Joe prowadzi wykłady i warsztaty na miejscu dla firm i korporacji zainteresowanych wykorzystaniem zasad neurobiologii  do zwiększenia kreatywności, innowacyjności, produktywności pracowników i innych. Jego program korporacyjny obejmuje również prywatny trening dla wyższej kadry kierowniczej. Dr Joe osobiście przeszkolił i certyfikował grupę ponad 70 korporacyjnych trenerów, którzy uczą jego model transformacji dla firm na całym świecie. Niedawno rozpoczął także certyfikację niezależnych trenerów, aby mogli oni korzystać z jego modelu zmiany u własnych klientów.

Dr Joe znajduje się na liście Nework Times jako autor najlepiej sprzedających się książek, tytułu książek:

 • You Are the Placebo: Making Your Mind Matter (Hay House, 2014), który bada naszą zdolność do leczenia bez narkotyków i operacji, z użyciem samej myśli
 • “Breaking the Habit of Being Yourself”: How to Lose Your Mind and Create a New One (Hay House, 2012) polskie tłumaczenie “Wymień umysł na lepszy model” Jak przełamać złe nawyki.
 • Evolve Your Brain: The Science of Changing Your Mind (2007), obie szczegółowo opisują neurobiologię zmian i epi-genetykę.
 • Becoming Supernatural – polskie tłumaczenie “Twoje nadprzyrodzone zdolności”

Jego filmy z występów obejmują taką tematykę jak:

 • HEAL(2017);
 • E-Motion(2014);
 • Sacred Journey of the Heart(2012);
 • People v. the State of Illusion(2011);
 • What IF – The Movie(2010);
 • Unleashing Creativity(2009);
 • What the #$*! Do We Know? & Down the Rabbit Hole, extended DVD version(2005).

 

Dr Joe ukończył Evergreen State College oraz otrzymał doktorat z zakresu chiropraktyki na Uniwersytecie Life, który ukończył z wyróżnieniem. Jego szkolenie podyplomowe obejmowało neurologię, neurobiologię, funkcje mózgu i chemię, biologię komórkową, tworzenie pamięci oraz starzenie się i długowieczność.

 

www.drjoedispenza.com

 

 

Comments are closed.