Uzdrawianie (część druga) – 27 czerwca 2020 – North Carolina

Channelling Kryona 

z dnia 27 czerwca 2020 roku,

przekazany w Releigh , North Carolina

tytuł

„Uzdrawianie”

część druga

 

 

Innate

Innate jest inteligentną świadomością ciała. Jest to mądrość organizmu który „zna” informacje, jakich nie  posiada mózg. Innate współpracuje z ludzkim mózgiem, świadomością i DNA. Innate jest nieuchwytne, ponieważ funkcjonuje poza naszym trójwymiarowym zrozumieniem. Innate istnieje w wielowymiarowej przestrzeni i reaguje na wielowymiarowe instrukcje. Komunikowanie z Innate może się odbywać z wykorzystaniem takich technik jak: praca z energiami, homeopatia, akupunktura, oklepywanie, kinezjologia i afirmacje.

Homeopatia – «metoda leczenia opierająca się na założeniu, że ten sam czynnik, który szkodzi organizmowi, może być lekiem, jeśli używa się go w minimalnych dawkach» (słownik PWN)

Kinezjologia – «nauka o mięśniach w ruchu» (słownik PWN).

Kryon mówi o kinezjologii  stosowanej która  dysponuje właściwymi sobie metodami diagnostycznymi, umożliwiającymi sprawdzenie wrażliwości organizmu na różne substancje, co z jednej strony pozwala wyeliminować “szkodników”, a z drugiej – uzupełnić niedobory naturalnych składników ważnych dla zdrowia. Test na mięśniach wykonuje się poprzez zadawanie odpowiednich pytań.

Uwaga:

Autorzy nie udzielają porad medycznych i nie propagują używania jakichkolwiek z opisanych technik, jako formy działania medycznego na fizyczne lub medyczne problemy, bez bezpośredniej lub pośredniej porady lekarza. Intencją autorów jest tylko przekazanie informacji ogólnej natury, aby pomóc czytelnikowi w poszukiwaniu emocjonalnego lub spirytualnego dobrobytu. W przypadku, gdy użyjesz informacji z tego channellingu dla swojego osobistego użytku, co jest twoim prawem, autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za podjęte przez Ciebie działania i wynikłe z tego konsekwencje.

 

Comments are closed.