„Podróż do domu” – przedmowa do wydania angielskiego

8 grudnia 1996 r. Kryon występował przed ponad 500 osobami zgromadzonymi w Laguna Hills w Kalifornii i kończył popołudniowe seminarium. Na zakończenie, które przeciągnęło się o ponad godzinę, opowiedział o podróży Michała Tomasza, o drodze, która zrodziła się z pragnienia zmęczonego życiem na Ziemi człowieka, by połączyć się z jego duchową rodziną i wrócić do „Domu”.

Samo nazwisko i imię – Michał Tomasz – reprezentuje połączenie niewiarygodnie świętych atrybutów Archanioła Michała z przysłowiowymi cechami charakteru niewiernego Tomasza. To połączenie jest w wielu z nas, choć bowiem wierzymy, że jesteśmy istotami duchowymi, często wątpimy w nasze możliwości odważnego wkroczenia w nadchodzącą Nową Erę, z jej rosnącymi duchowymi wymaganiami i wymagającymi pokonania strachu wyzwaniami.

Podróż Michała do Domu rozwija się jako przygoda prowadząca przez siedem kolorowych domów. W każdym z nich spotyka on potężnego anioła. Każdy dom reprezentuje jakiś atrybut Nowej Ery i zawiera w sobie mądrość, naukę, humor i wgląd w to, co Bóg chce, żebyśmy wiedzieli o nas samych. Michał ma również okazję poznać, jak działają mechanizmy życiowe w rzeczywistości nadchodzącej Nowej Ery.

Cała podróż Michała Tomasza, prowadząca do wzruszającego i zaskakującego zakończenia, ujawnia ludziom zasób pełnych miłości wskazówek, pochodzących z duchowego źródła, które nieustannie pragnie nam pomagać i „obmywać nasze stopy”.

Jeśli kiedykolwiek pytałeś Boga: „Co chciałbyś, żebym wiedział?” – TO ODPOWIEDŹ MOŻE BYĆ TU! Przyłącz się do ekscytującej podróży Michała Tomasza, bo może ona być podobna do Twojej własnej drogi.