Robert Haig Coxon w Polsce 2012

Witamy serdecznie i przedstawiam sylwetkę kompozytora, autora i muzyka w jednej osobie Roberta Haig Coxona, który od 1998 roku podróżuje i bierze udział w seminariach prowadzonych przez Lee Carroll.  Jego muzyka towarzyszy channellingom Kryona.

Również w Polsce podczas seminarium które odbyło się w dniach 15 i 16 września 2012 roku mieliśmy ten zaszczyt słuchać muzyki granej przez Roberta Haig Coxona. A w następnym dniu po seminarium, mieliśmy wyjątkową możliwość wzięcia udziału w warsztacie prowadzonym przez Roberta Haig Coxona .

Dla wszystkich uczestników tego warsztatu było to niesamowite przeżycie. Dla wszystkich którzy chcieliby poczuć i zobaczyć w swoim życiu dobroczynne działanie muzyki Roberta Haig Coxona , postanowiliśmy wprowadzić do sprzedaży albumy z jego muzyką.

Jest to dla nas ogromna radość dzielić się tym co najlepsze i tym, czego sami doświadczamy w swoim życiu. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że  muzyka Roberta Haig Coxona jest tworzona z intencją u której podłoża jest umożliwienie każdemu słuchaczowi na swój indywidualny sposób dotarcia do własnego wnętrza i transformację. Do osiągania życia w spokoju i dobrobycie na każdym poziomie – bo przecież w każdym z nas jest cząstka Boga.

Obecny szeroki dostęp do informacji poprzez internet daje możliwość wstępnego zapoznania się z interesującym tematem i ułatwia wybór. Poniżej podaję  przykładowy linki,  pod którymi znajduje się jeden z  utworów Roberta Haig Coxona:

Robert Haig Coxon, The Light, from “The Silent Path” 1995.

http://www.youtube.com/watch?v=SlQFzaMqIoE

Zapraszam również do  źródła  informacji,  gdzie  również  możemy  usłyszeć  fragmenty  utworów  Roberta  Haig  Coxona:

http://www.robertcoxon.com/

Seria płyt z muzyką przeznaczoną do rozwijania siły umysłu. Każdy z nas może być  w kontakcie z naszym prawdziwym źródłem i  jest nam dane by być kreatorami własnego życia.

Mental Clarity

kryon.pl

Mental Clarity

Muzyka Mental Clarity została skomponowana przez Roberta Coxona w oparciu o współpracę z grupą lekarzy specjalistów prowadzących badania nad tym jaki wpływ ma muzyka na nasz umysł. Dźwięk Mental Clarity , pomaga oczyścić umysł słuchacza z umysłowego bałaganu. Umożliwia  wejście  głęboki stan relaksu i uwolnienie prawdziwej mocy twórczej, która tkwi w każdym z nas. Dźwięk Mental Clarity jest oparty na szeregu harmonicznych dźwięków, będących podstawową częścią wszechświata. Robert Coxon tak mówi o muzyce zawartej w Mental Clarity „ wierzę, że ten dźwięk może pomóc każdemu słuchaczowi dostać się do tego poziomu świadomości gdzie można stworzyć prawdziwą magię w swoim życiu. Mieliśmy wiele pozytywnych komentarzy od ludzi, którzy praktykują medytację mającą na celu osiągnięcie jasność umysłu. Osoby, które słuchają muzyki z Mental Clarity – najczęściej mówią, że czują , iż są w kontakcie z wszechświatem i dostają odpowiedzi na pytania które zadają”

Aby optymalnie wykorzystać właściwości muzyki Mental Clarity, sugerujemy/ proponujemy w pierwszej kolejności przez pierwszy tydzień medytować przy pierwszym utworze muzycznym. W drugim tygodniu po zakończonej medytacji słuchamy utworu drugiego i  trzeciego, i takie postępowanie utrzymujemy w dalszym czasie. Żeby osiągnąć zamierzony dla siebie rezultat staramy się w miarę regularnie praktykować medytację i słuchanie muzyki Mental Clarity. Po pewnym czasie (dla każdego słuchacza będzie to bardzo różne) zauważymy, że jesteśmy coraz bardziej zrelaksowani zarówno fizycznie jak i psychicznie, a w naszym wnętrzu ustaje „psychiczna i emocjonalna paplanina”. Stajemy się bardziej opanowani i pojawia się zdolność do „lepszego i jasnego widzenia” sytuacji czy też spraw jakie toczą się w naszym życiu.

Muzyka Mental Clarity jest polecana dla osób, które w swojej pracy potrzebują zachować jasność umysłu i koncentrację. Poleca się włączenie Mental Clarity cicho grającej w tle. To powoduje pozytywną zmianę energii w naszym otoczeniu i stwarza komfortowe warunki do pracy.

Seria albumów muzycznych składająca się z trzech części : Cristal Silence/ Kryształowa Cisza

 

The Silence Within (wewnętrzna cisza) – Cristal Silence I 

Cristal Silence I – jest pierwszą z trzech płytek w tej serii. Muzyka Cristal Silence I – po raz pierwszy została wydana w 1986 roku na kasecie. Bardzo szybko stał się bestselerem na kanadyjskiej liści przebojów w Quebec w kategorii muzyki New Age. Trudno jest określić i przekazać w słowach czym jest muzyka Cristal Silence I . Zawiera prawie mistyczny wgląd współczesnego kompozytora. To jest muzyka bez granic. To jest muzyka transformacji i wyzwolenia duszy, posiadająca ponadczasowy i nie pojęty ładunek energetyczny. Wprowadza słuchacza w doskonały nastrój relaksu, kontemplacji i medytacji. Kojące melodie nadal pomagają zrelaksować ciało i usunąć emocjonalne blokady.

 

Beyond Dreaming (dalej niż marzenia) – Cristal Silence II

jest drugim albumem z serii Cristal Silence. Dwa pozostałe albumy wchodzące w skład tego cyklu to:

  • The Silence Within – Cristal Silence I
  • The Inner Voyage – Cristal Silence III

Album muzyczny w skład którego wchodzą następujące utwory  muzyczne:

  1. Morning Light – Świetlisty poranek
  2. Golden Rays – Złote promienie
  3. You Can Flay – Możesz Latać
  4. Sirius – Syriusz (planeta)

Jest to doskonały album muzyczny na rozpoczęcie dnia – inspirujący i dodający energii do całodziennego działania. Robert Coxon swoją muzyką rozpoczyna nasz dzień od wspaniałego świetlistego poranka następnie prowadzi nas poprzez energetyzujące złociste promienie do myśli „o lataniu” – co tutaj ma znaczenie, że nasze możliwości są bez granic. Na koniec mówi nam o naszej boskości i wewnętrznej wielkości – poprzez utwór o nazwie Syriusz. A Syriusz to planeta. To jest jak sięganie do naszego Źródła do naszej wewnętrznej Boskości.  I to jest proces, który rozpoczyna się w naszym umyśle i dociera do naszego wnętrza, do naszego serca – pomaga zrozumieć kim i czym jesteśmy.

 

The Inner Voyage (podróż do wnętrza) – Cristal Silence III

jest ostatnią z serii Cristal Silence. Poprzednie kompozycje to:

  • The Silence Within – Cristal Silence I
  • Beyond Dreaming – Cristal Silence II

Ten album muzyczny  to dojrzała i czysta kompozycja, która zabiera słuchacza z codziennego zgiełku życia do jego  wnętrza i pozwala odkryć własne piękno! i własny spokój!. Kompozycja melodii w albumie: ich kolejność, tempo i dźwięk, przeprowadzają słuchacza poprzez kolejne etapy oglądu własnego wnętrza a zwłaszcza umysłu , który w naturalny sposób odrywa się od zgiełku codzienności skupiając swoją uwagę na czystych i krystalicznych dźwiękach,  będących dla niego jak „odświeżająca woda wodospadu”  – wymywająca delikatnie a jednocześnie z wielką mocą wszelkie zanieczyszczenia. Słuchając muzyki z tego albumu w sposób naturalny przechodzimy do kontaktu „z samym sobą” i przypominamy sobie kim jesteśmy. To uczucie i ta świadomość pozostaje w naszej pamięci pomagając nam przetrwać każde trudne chwile jakie czasami przytrafiają się nam na naszej „drodze”. Doskonały album na zakończenie dnia, żeby się pozbyć „całodziennego balastu emocjonalnego”  i w „spokoju ducha” udać się na odpoczynek.

 

Goddess the Power of Women

 

kryon.pl

Goddess the Power Women

 

Robert Haig Coxon o albumie “ The Goddess power of women” (Boska moc kobiety)

Ten album jest hołdem dla kobiet za ich wytrzymałość, miękkość, wewnętrzne piękno i mądrość. Moją intencją było stworzenie muzyki, która byłaby katalizatorem dla każdej kobiety, tak by mogła się stać panem własnego życia.Ta kompozycja została stworzona w oparciu o personale portrety muzyczne kobiet jakie tworzyłem podczas moich podróży. Szanuję te kobiety i jestem im wdzięczny za to Boże natchnienie do stworzenia tego albumu. (po koncertach Robert Haig Coxon pracuje z pojedynczymi osobami które czują potrzebę posiadania swojej osobistej muzyki i komponuje dla nich indywidualną muzykę, nagrywając na CD).  przyp.UR

The Infinite…. essence of life (  nieskończona esencja życia).

kryon.pl

The Infinite …Essence of LIfe

Muzyka znajdująca się na CD jest w całości skomponowana i zaaranżowana przez Roberta Haig Coxona.

Poniżej krótka i głęboka recenzja o muzyce The Infinite…Essence of life, przekazana przez Gregg Bradena autora książki „Kod Boga”

Potężny Spokój … „ Odkrywamy, że muzyka stworzona przez Roberta wnosi do naszego serca głębokie uzdrowienie…które utrzymuje się długo po tym, jak skończymy jej słuchanie. Bez względu na to czy jesteś przypadkowym słuchaczem czy też zawodowym uzdrowicielem, ta  muzyka jest jednym z  niezbędnych narzędzi  jakie używasz do własnego rozwoju wewnętrznego i powinieneś ją mieć w swojej bibliotece”

Sam Robert Coxon o muzyce jaka znajduje się na płytce The Infinite …Essence of life, mówi że  „jest to most , który znajdujemy w sobie, by dotrzeć do własnego serca i je uzdrowić”. Jest to obecnie niezwykle ważne i istotne dla nas wszystkich by otworzyć własne serce. To jest  nowy czas, to jest nowa energia do której się przygotowujemy i w którą powoli zaczynamy wchodzić. Przed nami Nowa Era – Era Serca.

Prelude to infinity ( Preludium do nieskończoności)

kryon.pl

Prelude to Infinity

Robert Coxon ukazuje nam swoje wielkie mistrzostwo w zakresie kompozycji i prawdziwy talent gry na fortepianie. Niesamowita linia melodyczna utworów prowadzi słuchacza do miejsca gdzie następuje przekroczenie czasu i przestrzeni. Poziom wibracji tej muzyki doprowadza nas do miejsca gdzie doświadcza się uczucia nieskończonego piękna i harmonii.

 “ Preludium do nieskończoności to głębokie melodie prowadzące słuchacza do źródła wszelkiego piękna. Do uzdrawiania” – Lee Carroll, autor

Robert Coxon tak pisze o muzyce Prelude to Infinity ; „moim celem poprzez połączenie klasycznej struktury z nowoczesnym dźwiękiem , było stworzenie atmosfery spokoju i ciszy. Stanu, który dla słuchacza jest katalizatorem dającym możliwość  osiągnięcia poziomu w którym czas i przestrzeń przestają istnieć. To pozwala na odbiór i doświadczenie piękna i harmonii swojej własnej istoty z wszechświatem”

The Silent PATH ( Ścieżka Ciszy)

kryon.pl

The Silence PATH

 

The Silent PATH, muzyczna podróż do światła, ukazuje istotę niebiańskiego dźwięku, łącząc duszę z jej odległym źródłem. Poziom wibracji i częstotliwości muzyki budzi słuchacza do naturalnego stanu harmonii na wszystkich poziomach. Robert Haig Coxon poprzez swoją głęboką metafizyczną wrażliwość, doprowadza słuchacza do głębokiego stanu relaksacji i w tym samym czasie otwiera drzwi świadomości do nieograniczonej strefy nieskończoności. W takim stanie cuda wydarzają się same. Ten anielski dźwięk stwarza warunki do odczucia całkowitego dobrobytu. W ciągłej sprzedaży w Europie i Ameryce Północnej, na pierwszej pozycji we Francji.

 

Uwaga !!! 

muzyka  stworzona przez Roberta Haig Coxona jest przeznaczona do głębokiego relaksu i koncentracji. Wskazane jest słuchanie nagrań w zaciszu domowym. 

 

Cena netto CD to 60 zł  + 5 zł koszty przesyłki

Posiadamy jeszcze tylko niektóre CD – informacje na emaila.

strona do kontaktu emeilowego