Warsztat muzyczny z Robertem Coxonem 2012

kryon.pl

Kraków, wrzesień 2012

Życie mieszka w sercu… Stwórz własną symfonię życia

Odkrywamy, że jego praca przynosi naszemu sercu głębokie uzdrowienie… uzdrowienie, które trwa jeszcze długo po tym, jak zakończy się muzyka.

Gregg Braden

popularny pisarz,

autor książki Kod Boga

Przygotowałem ten nowy warsztat tak, aby zapewnić Państwu osobiste doświadczenie własnej boskości. Ważne jest, aby każdy z nas mógł skupić się na swojej wielowymiarowości. Ważne jest, by pobudzić do działania prawdziwe cechy naszego wyższego Ja:  miłości,  pokoju,  współczucia,  czystej radości.

Są to cechy, które domagają się wyzwolenia w naszym codziennym życiu. Kiedy aktywujemy te cechy w każdym z nas, wówczas aktywują się one również u innych. Dzięki temu my i ludzie wokół nas będą gotowi zintegrować się ze swoim wyższym Ja i żyć z „otwartym sercem”.

Trudne jest promowanie rzeczy, które z jednej strony są, a z drugiej strony z pozoru nie mogą być udowodnione naukowo. W tym przypadku najważniejsze jest osobiste doświadczenie i odczucia oraz zmiany, jakie następują w naszym życiu. Proces ten jest indywidualnym doświadczaniem każdego z nas. To nasz wewnętrzny rozwój. Nasze serce odbiera i czuje energię oraz wibrację dźwięku. Wibracja dźwięku może pomóc nam otworzyć serce. Każdy z nas może stworzyć własną melodię serca, która z nim zostanie i spowoduje wzrost energii życiowej. To nasza „osobista wartość”, której nikt nam nie może zabrać.

Niech muzyka będzie w nas.

 

Robert Haig Coxon

 wrzesień 2012, Kraków

Zapraszamy do oglądnięcia krótkiego video z warsztatu;