Seminarium Kryona, Kraków 11 maja 2016 roku

 

Dr Lee Carroll przekazuje informacje od Kryona już od ponad 25 lat. Jest on również autorem 16 książek napisanych na podstawie tych przekazów  i opublikowanych w 24 językach.

Do dorobku autorskiego Lee Carroll,  trzeba jeszcze doliczyć trzy książki jakie zostały opublikowane na przestrzenie lat 2013 – 2015 we współpracy z Moniką Muranyi.

Książki Kryona są znane w kręgach metafizyki, stały się bestsellerami prawie natychmiast po ich opublikowaniu. Jedna z tych książek Dzieci Indygo, zapoczątkowała przyjęty obecnie na całym świecie termin „Dzieci Indygo” .

Lee Carroll siedem razy był zapraszany na forum Narodów Zjednoczonych gdzie również przekazywał informacje od Kryona. Występuje przed liczną publicznością w 33 krajach. W Polsce Lee Carroll będzie prowadził seminarium po raz drugi.

Lee Carrol prowadził  jednodniowe seminarium interpretując i odsłaniając ukryte treści w książce Kryona „Podróż do Domu”. W trakcie seminarium  został również przekazany channelling od Kryona.

Poczynając od końca roku 2012 na Ziemi zachodzą nieznane do tej pory silne zmiany energetyczne kierujące ziemie i ludzkość w stronę „Nowej Ery”. Wiele osób w tej sytuacji stara się znaleźć dla siebie najlepszą drogę życiowa i odnaleźć się w tych głębokich przemianach. Książka Kryona „Podróż do domu” Lee Carroll jest opowieścią o tym, jak jej zagubiony życiowo bohater Michał Tomasz odbywa podróż przez siedem kolejnych domów, gdzie dostaje odpowiedzi na nurtujące go głęboko pytania i odnajduje siebie i swój DOM.

Historia Michała Tomasza tak naprawdę odnosi się do każdego pojedynczego człowieka na ziemi. Sama książką zawiera wiele metafor i ukrytych treści, które Lee Carroll interpretuje i odsłania w czasie seminariów prowadzonych na ten temat, na całym świecie. Relacje wielu uczestników tych seminariów, świadczą o tym, że pomogło im to znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich trudne pytania, jak również „wyprostować” własną ścieżkę życiowa, aby odnaleźć swój ziemski szczęśliwy DOM.

 

Channelling Kryona z dnia 11 maja 2016 roku