„Dzieci Indygo” Lee Carroll i Jan Tober

 

 

 

cena książki zamówionej na adres emailowy powyżej wynosi 39,00 zł. W emailu prosimy o podanie adresu na który ma być przesłana książka.

Wpłata na konto:

JEG Sp. z o.o.  

ul.Kremerowska 9,  

31-130 Kraków ,

NIP:778-10-16-116

Santander:  38 1090 1463 0000 0000 4600 0239

w celu wpłaty wpisać” Dzieci Indygo”koszt przesyłki po stronie wysyłającego.

zamówienie proszę wysyłać przez  formularz kontaktowy  

 

Dzieci IndygoDzieci Indygo

Zjawiły się nowe dzieci.

Jeśli macie małe dzieci, ta książka jest właśnie dla was!

– Lee Carroll, Jan Tober

Dzieci Indygo

Wasze dzieci to nie są wasze dzieci.

To synowie i córki życia, które tęskni samo za sobą

Przychodzą na świat za waszym pośrednictwem, ale nie od was

A choć są z wami, nie są waszą własnością.

Możecie im dawać miłość, ale nie wasze myśli

Ponieważ mają swoje własne.

Możecie zapewnić dom ich ciałom, ale nie duszom,

Gdyż ich dusze żyją w domu jutra, którego nie możecie odwiedzić, nawet  w snach.

Możecie się starać być tacy jak one, ale nie próbujcie zmieniać ich na swoje podobieństwo.

Wasze dzieci są jak strzały, a wy niczym łuk wysyłający je w świat.

Niech napinająca łuk ręka łucznika przyniesie wam radość.

– Kahlil Gibran, The Prophet

Dzieci Indygo

Przedmowa od wydawcy.

Niniejsza książka jest wprowadzeniem do tematu o Dzieciach Indygo i została napisana z myślą o rodzicach, opiekunach i nauczycielach, którzy w głównej mierze odczuwają i obserwują zmiany, jakie zachodzą w zachowaniach dzieci. Autorzy książki „Dzieci Indygo” całą wiedzę zebraną z własnych obserwacji, doświadczeń rodziców, uwag i obserwacji nauczycieli, postanowili przekazać w formie książki. Powodem powyższego były również pytania, jakie kierowali rodzice do Lee Carroll i Jan Tober podczas prowadzonych przez nich seminariów.

Celem tej książki jest pokazanie szerokiego spektrum różnego rodzaju problemów z jakimi spotykają się obecnie rodzice w wychowaniu dzieci. Dotyczy to również nauczycieli w przedszkolach i szkołach. Dzieci, które przychodzą w dzisiejszych czasach na Ziemię w znaczny sposób swoim zachowaniem i sposobem bycia różnią się od dotychczas funkcjonujących stereotypów do których jesteśmy przyzwyczajeni. Odczuwamy to wszyscy, bez względu na to, czy uczestniczymy bezpośrednio w wychowaniu dzieci, czy też jesteśmy osobami z otoczenia. Echo tych zmian znajduje również odbicie w wiadomościach przekazywanych w gazetach, radio i telewizji oraz na forach internetowych.

Dlaczego my zdecydowaliśmy się na przetłumaczenie tej książki i wydanie jej na rynku polskim? Powód i intencja są dokładnie takie same, jak autorów tej książki. Wszystkie problemy, jakie opisują autorzy w niniejszej książce, również występują w Polsce. Potwierdzeniem tego jest stwierdzenie wypowiadane przez coraz większą ilość osób „dzisiejsze dzieci są inne”. I pod tym zdaniem kryje się pytanie: „Dlaczego?”. Książka napisana przez Lee Carroll i Jan Tober, poprzez pryzmat szeregu różnego rodzaju przykładów, jest próbą wyjaśnienia, dlaczego tak jest. Tym samym daje impuls rodzicom, opiekunom, wychowawcom i instytucjom związanym z wychowaniem nowego pokolenia do poszukiwania rozwiązań.

Obecnie wszystkie dzieci, które się rodzą, to są dzieci z nową energią,energią dającą możliwość sposobu życia które odbiega od stereotypów do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. A to oznacza, że my, dorośli, potrzebujemy się otworzyć na te wszystkie zachodzące zmiany i szybko się ich uczyć, by rozumieć dzisiejsze dzieci. Potrzebujemy się tego uczyć i akceptować oraz stworzyć tym dzieciom warunki do ich samorealizacji. Świadomość tych zmian i świadomość zmieniającej się energi to jednocześnie świadomość że wszystkie dzieci które obecnie przychodzą na Ziemię są w tej energii i wszystkie potrzebuję szczególnej uwagi i aktywnego udziału rodziców i otaczającego ich środowiska w ich wychowaniu.

Ponadto informacje znajdujące się w książce są doskonałym materiałem dla rodziców (oraz wszystkich dorosłych osób zainteresowanych własnym rozwojem), dzięki któremu mogą się rozwijać razem z dziećmi i zrozumieć, że na równi z dziećmi jesteśmy przede wszystkim bytem duchowym i stanowimy w tym zakresie jedność.

Wierzymy, że niniejsza książka będzie jednym z pomocnych narzędzi w zrozumieniu, że jesteśmy świadkami rozwijania się na świecie nowej świadomości – która manifestuje się w naszych dzieciach.

Życzymy powodzenia,

Urszula Rutka i Janusz Grabowski

Dzieci Indygo

Dzieci Indygo

Fragment z książki

„Na zakończenie chciałabym się podzielić z wami następującym tekstem:

 

Dzieci Światła

dla wszystkich Dzieci…

The Michael Lightweaver Network 2012

 

Nadchodzi czas Wielkiego Przebudzenia. Wy, którzy postanowiliście podnieść oczy z ciemności ku światłu, pobłogosławieni będziecie widokiem nadejścia nowego dnia na planecie Ziemia. Ponieważ wasze serca zapragnęły ujrzeć prawdziwy pokój tam, gdzie dotąd rządziła wojna, okazać litość tam, gdzie dominowało okrucieństwo, i poznać miłość tam, gdzie serca mroził strach, jesteście darem dla naszego świata.

Planeta Ziemia jest dla was błogosławieństwem. Jest waszym przyjacielem i waszą matką. Zawsze pamiętajcie o tym i szanujcie swój związek z nią. To żyjąca, kochająca, oddychająca istota, tak jak wy. Czuje waszą miłość, kiedy chodzicie po niej ze szczęśliwym sercem.

Stwórca wybrał wasze ręce, by dotknąć samotnych, wasze oczy, by ujrzeć niewinność i wasze usta, by wypowiedzieć słowa pocieszenia. Niech ból zniknie. Tak długo krążyliście w mrocznych snach. Wyjdźcie na światło i szukajcie prawdy, którą znacie. Świat cierpiał nie z powodu zła, ale z obawy przed uznaniem dobra. Pozwólcie, by ten strach został uwolniony, raz na zawsze – uwolniony w światło i zmieniony. Macie moc to uczynić.

Nikt nie potrafi odnaleźć siebie, z wyjątkiem was. Macie w sobie wszystkie odpowiedzi. Uczcie tego, czego się nauczyliście. Otrzymaliście zrozumienie nie tylko dla siebie, ale również, by pokazywać cierpiącym i znużonym drogę do miejsca odpoczynku w nowej świadomości.

Przed waszymi oczami urzeczywistnia się wasza wizja. Oto odpowiedź, jaka została wam dana – pieśń, która pociesza zmęczoną duszę i ją odnawia. Oto jest most, który łączy was z waszymi braćmi i siostrami. Tu jest wasza Istota. Pozwólcie wypełnić się Światłem, które widzicie. Prawdziwa miłość pochodzi od was, a każda myśl jest błogosławieństwem dla całego Wszechświata.

Wszystkie aspekty waszego życia zostaną uzdrowione. Będziecie jaśnieć złotą chwałą, która mówi o Tym, który was stworzył w swej mądrości. Przeszłość zniknie jak mroczny sen, a wasza radość będzie tak wielka, że zapomnicie o nocy.

Ruszajcie, bądźcie posłańcami Nadziei. Wskazujcie drogę do uzdrowienia, krocząc pełni wdzięczności. Wasi bracia i siostry pójdą za wami. A kiedy przejdziecie przez portal ograniczeń, zjednoczycie się na powrót z wszystkimi, którzy zdawali się straceni. Nie ma straconych w Stworzycielu. Wybierzcie ścieżkę wybaczenia, a będziecie płakać łzami radości, znajdując we wszystkim dobro.

Idźcie i prowadźcie życie jasnej duszy, gdyż nią właśnie jesteście. Chwalcie Stwórcę każdym swoim czynem. Jesteście ważni, jesteście potrzebni i jesteście godni. Nie pozwólcie, by mroczny płaszcz strachu ukrywał przed waszym wzrokiem światło. Nie urodziliście się, by ponieść klęskę. Waszym przeznaczeniem jest sukces. W waszej piersi została zasiana nadzieja świata. Jeśli opowiecie się po stronie Tego, który was stworzył, macie pewność sukcesu.

Na tym polega zatem uzdrawianie planety Ziemia. Wszystkie wasze wątpliwości i lęki mogą iść w zapomnienie, gdyż wiecie, że uzdrowienie przychodzi za pośrednictwem miłości, jaką macie w swoich sercach”.