Dwanaście Warstw DNA – Lee Carroll

Dwanaście Warstw DNA - Lee Carroll

Dwanaście Warstw DNA – Ezoteryczne Studium Mistrzostwa WewnętrznegoKsięga 12

Mistrzu możesz sięgnąć do Akaszy swojego własnego DNA po cechy ze swoich minionych wcieleń, tych związanych ze świadomością i tych dotyczących biologii. Usiądź ze mną i zobacz to wszystko, gdyż to właśnie znajduje się w tobie i w każdym pojedynczym człowieku. Cel zachodzącej przemiany, a w szczególności tej książki, to wzmocnienie zrozumienia twojej wewnętrznej mocy, którą masz w sobie, i wyjawienie prawdy o zachodzącym niesamowitym procesie, wykraczającym poza trójwymiarową logikę. Czy można aktywować większy procent DNA? Tak. Czy nadszedł na to czas? Tak. To jest cały powód, dla którego jest tu obecny Kryon.

Z przedmowy dr Todd Ovokaitys:

„Fantomowy efekt DNA” wraz z obserwacjami ponad 97% ludzkiego genomu (uznawanego za niekodujące „śmieci”) sugeruje istnienie większej liczby zagadek do rozwikłania na drodze do zrozumienia, czym jest DNA i jak naprawdę funkcjonuje. Możemy się nigdy nie dowiedzieć, czy intuicyjne informacje od Kryona zawarte w tej ezoterycznej książce Lee Carrolla w jakikolwiek sposób odzwierciedlają głębszą rzeczywistość DNA. Największym jej wkładem może być odzwierciedlenie intuicyjnego skoku, mogącego zainspirować swoim pięknem bądź elegancją. Jako taka może albo zawierać swoje własne cząstki prawdy, albo pewnego dnia przyczynić się do przebłysku wglądu, który pozwoli zrobić kolejny krok naprzód w stronę ujawnienia tajemnic tego kodującego elementu życia.

Todd Ovokaitys

Fragment z rozdziału piątego:

„DNA jest między wymiarowe albo powinienem powiedzieć raczej: wielowymiarowe. Oznacza to, że musimy spojrzeć na nie jak na całość i w taki sposób je studiować, a nie dzielić na części. Tym niemniej właśnie to zrobimy: dokonamy podziału DNA i te podzielone części nazwiemy WARSTWAMI. Istnieje 12 WARSTW. Możesz zapytać: „Dlaczego to robimy, skoro Kryon błagał nas, abyśmy tego nie robili?”. Odpowiedź brzmi: Kryon nie prosił nas, byśmy nie nazywali ich warstwami. Prosił nas, abyśmy zrozumieli, że nie są one warstwami, pomimo że tak właśnie je nazywamy – ty i ja musimy funkcjonować w rzeczywistości trójwymiarowej i z tej trójwymiarowej perspektywy badać DNA. Tak więc czytając tę książkę, zamiast myśleć o DNA w kategoriach „warstw”, myśl raczej w kategoriach „energii”. To sprawi, że nie będziesz zadawał oczywistych liniowych pytań, takich jak: „Jaka jest kolejność warstw?” albo: „Co by się stało, gdyby te warstwy były poukładane w inny sposób?”. Skoro DNA nie jest liniowe, to nie można zadawać tego rodzaju pytań.”

Fragment z rozdziału szóstego:

„Pozwólcie, że zabiorę was w podróż. Udawajcie przez chwilę, że esencja waszego jestestwa może być ujrzana w taki sposób, który jest dla was nowy i wspaniały. Pozwólcie, że zabiorę was w miejsce, w którym znajduje się struktura tajemnic samego życia. Jest to miejsce, w którym przecinają się drogi różnych wymiarów. Jeśli posiadałbyś zdolność wielowymiarowego widzenia, mógłbyś ujrzeć to z całą przejrzystością. Byłoby to niczym nagła możliwość ujrzenia strumienia magnetycznych linii – kolory tańczyłyby niczym światło odbijające się w wolno płynącej wodzie. Można tu nawet usłyszeć dźwięk tego zjawiska (!), gdyż miejsca, w których krzyżują się wymiary, cechują dwie rzeczy: śpiew i światło. Są to fotony, których pomiaru możecie dokonać w 3D, oraz taki rodzaj muzyki, który jest śpiewany na krańcach świata – tam, gdzie słoneczny wiatr spotyka się z siatką magnetyczną. Takie same procesy zachodzą wewnątrz DNA.”

Kryon

Fragment z rozdziału siódmego:

„ Nie istnieje coś takiego jak „najbardziej ważna” z warstw. Pierwsza z nich znajduje się po prostu najbliżej ciebie i jest „przekaźnikiem informacji” od pozostałych. To jedyna warstwa, która na trwałe istnieje w twoim trójwymiarowym świecie, a jednocześnie jest wielowymiarowa jak każda inna warstwa. Tym niemniej tę pierwszą warstwę możesz zobaczyć na własne oczy!

Trzy miliardy chemicznych elementów współpracują w celu stworzenia rzeczywistości, która nie może w prosty sposób zostać przełożona na logiczne, liniowe rozumowanie, i ci, którzy spoglądają na to jak na właściwości chemiczne w 3D, zawsze będą mieć zagadkę do rozwiązania. Warstwa ta „reaguje” na pozostałe wielowymiarowe warstwy. W tej książce daję ci następującą zagadkę do rozwikłania: jeśli wielowymiarowe warstwy w 90% znajdują się poza trójwymiarowymi właściwościami chemicznymi DNA, stanowią one część warstwy pierwszej, czy też nie? Są czymś osobnym czy nie? Ponownie, jeżeli zrobisz z tej kwestii coś liniowego, to to nie rozwikła zagadki tej „zupy” (pamiętasz?). Tak więc na tym bardzo wczesnym etapie nauczania, musisz po prostu zrozumieć energie tych warstw, a nie próbować wymyślić, „gdzie” się znajdują.

Kryon”

Książka zawiera 12 kolorowych ilustracji kolejnych warstw DNA wraz z opisem znaczenia i nazwami hebrajskimi.

Wymowa nazw hebrajskich poszczególnych warstw DNA, znajduje się pod  linkiem: (www.kryon.com/DNA) – ten adres należy wpisać w wyszukiwarkę.

 

Jedenasta warstwa DNA ( zaktualizowana 30 stycznia 2021)

Chochmah Micha Eliliu

                                                     Interpretacja Kryona                         

 

Eliliu – to imię lemuryjskie  „Mądrość Boskiej Kobiecości”,  nie ma go w języku hebrajskim.

Podstawowa informacja jest taka, że tę warstwę należy traktować razem  z warstwą 10 i 12. Ostatnie trzy warstwy nazwane zostały „warstwami działania”.  Kryon umieścił je w grupie „Bóg”, i są one różne od atrybutów pozostałych dziewięciu.

W warstwie jedenastej nie chodzi o energię dobroci, ani też o energię kobiecą. Nazwa ta w języku hebrajskim nie jest powiązana z żeńską energią. Kryon wskazuje, że ta „Mądrość Boskiej Kobiecości” jest energią czystego współczucia i jest tym, czego brakuje obecnie w dualistycznej równowadze Ziemi. “Micha” jest imieniem proroka, znaczenie tego słowa w języku hebrajskim to “Który jest jak Bóg”. Być może, był to mądry prorok w tej dziedzinie.

Jest to warstwa, która wzmocniła się podczas tranzytu Wenus w 2004 roku, i jest to prawdziwy sekret pokoju na ziemi. Wzmocnienie tej warstwy wpływa na zrównoważenie męskiej i żeńskiej energii dualności. Jest to jedna z „boskich warstw” która została wzmocniona, w celu przygotowania się do roku 2012.  Jest to naprawdę jedna z głównych warstw, która najbardziej się zmienia i jest  widoczna w osobowościach nowych przywódców tej planety. Możecie zobaczyć walkę na całej Ziemi z tymi, którzy chcą się bronić (stara męska energia) i tymi, którzy chcą równowagi i kompromisu (nowa równowaga). Oczekujcie bardziej zrównoważonego przywództwa na całej Ziemi. (Przypisek od Lee:  Proszę Boże… niech to będzie wkrótce!)

Warstwa Jedenasta jest częścią czwartej grupy trzech warstw,

które są „GRUPĄ BOGA” 10-11-12.

Aktualizacja: 31 stycznia-2021 r.

 

Moi drodzy, nadszedł czas, aby ujawnić rozszerzone znaczenie energii jedenastej warstwy DNA, co mogło nastąpić tylko w tym nowym czasie na planecie.

Oto znaczenie:

Mądrość, która jest jak Bóg, jest Eliliu

Eliliu (E-LI-LIU) to imię wielkiej Gwiezdnej Matki Lemurii. To jest nowa informacja, o którą musicie poprosić.

Eliliu była pierwszą Gwiezdną Matką, która urodziła ludzkie dziecko z DNA, które zawierało gwiezdne nasienie. Jest zatem pierwszą, która przyniosła ludzkości mądrość Dobra. Ona naprawdę reprezentuje Mądrą Boską Kobiecość tej planety.

Kryon

 

 

Książka ( drugie wydanie) jest już w sprzedaży, można składać zamówienia przez poniższy formularz kontaktowy, lub na adres biuro@jegpolska.pl

zamówienie proszę wysyłać przez  formularz kontaktowy