Menu Zamknij

Lemuryjski Chór ( historia) – Góra Rila

Krótki rys historyczny powstania Chóru Lemuryjskiego podsumowanie Monika Muranyi 13 września 2019 Bułgaria – Góra Rila

To jest informacja dla tych, którzy nigdy nie słyszeli o Lemuriańskim chórze dr. Ovokaitysa. Historia ta jest niesamowita, nie do uwierzenia, a niektórzy mogą powiedzieć, niemożliwa! Jej początek rozpoczyna się około 200 tysięcy lat temu, w czasie, kiedy Plejadianie przybyli na ziemię z gwiazd i zmienili biologiczną matrycę ludzi. Plejadianie są odpowiedzialni za przekazanie nam DNA, zawierającego duchową część nas samych. W przekazach pierwotnych ludów na całej planecie, znajdziecie informację, że zostali zasiani duchową częścią przez przybyszów z konstelacji Siedmiu Sióstr (Plejady). Kryon powiedział, że Plejadianie przybywając na ziemię mieli określony, uświęcony cel, aby zasiać te ziarna.  W tym samym czasie, kiedy oni zmienili nasze DNA, stworzyli również energetyczną siatkę planety i dodatkowo, 12 par punktów energetycznych tzw. punktów zerowych i punktów węzłowych, które zostały rozmieszczone w 24 miejscach geograficznych na naszej planecie.

Około 50 tysięcy lat temu, odnotowujemy początek istnienia społeczeństwa, nazwanego Lemurią, umieszczonego w środku Oceanu Spokojnego na mini kontynencie o nazwie Mu. Kryon powiedział nam, że powstanie jego było rezultatem wybrzuszenia wulkanicznej magmy, która utworzyła na jakiś czas najwyższe góry na ziemi. Powodem, dla którego Lemuria została stworzona, było przekazanie ludziom nauk od Plejadańskich Gwiezdnych Matek. To było bardzo głębokie doświadczenie i zostało wdrukowane w DNA oraz Akaszę każdego z nas. Wybrzuszenie magmy, która utworzyła ten mini kontynent zaczęło się zapadać i mini kontynent ulegał stopniowemu zatapianiu przez Ocean. Dzisiaj, to miejsce jest znane jako China Walentz i stanowi podstawę Hawaii.

Zatapianie się tego archipelagu miało swój powód, był to sygnał zakończenia ery Lemurii i początek testu energii. Test ten miał pokazać, jaki poziom świadomości osiągnęli ludzie w okresie do początku procesu oświecenia. Czasowo, okres ten odpowiadał 26-cio tysięcznemu cyklowi, wynikającemu z precesji osi obrotu ziemi (oś ziemi wędrując po nieboskłonie przechodzi co 2000 lat z jednego znaku zodiaku w następny, tak więc droga przez 12 znaków zodiaku daje 26000 lat).

Rok 2012 kończący ten cykl, reprezentuje punkt, który ustalił jaki poziom świadomości osiągnęła kolektywnie ludzkość. Kryon powiedział, że być może kiedyś usłyszymy od naukowców, że przed nami były cztery cywilizacje. Były to małe społeczności o niskiej  świadomości, które prawie całkowicie uległy samozagładzie, ale została wystarczająca ilość ludzi, aby zapoczątkować naszą, piątą  cywilizację.

Wróćmy do Lemurii, ponieważ to jest miejsce, gdzie rozpoczyna się historia chóru.

Dr.Todd Ovokaitys został zidentyfikowany przez Kryona jako lemuryjski kapłan, noszący imię Yai. Matka Yai była Plejadianką, a jego ojciec był człowiekiem. Dr. Amber Wolf, została rozpoznana przez Kryona jako siostra Yai, która w tamtych czasach miała na imię Meleha. Yai i Meleha żyli na Lemurii bardzo długo, ich celem była realizacja szczególnych zadań, które zostały zapisane w ich Akaszy, jako wiedza dla ludzkości, która być może w przyszłości, podejmie decyzję o przejściu przez punkt zwrotny, co miało miejsce w 2012 roku. Tak więc rodzi się pytanie, czym właściwie została nasączona Akasza dr. Ovokaitysa? Jedną z części nauk, która została przekazana dr. Toddowi, była wiedza na temat DNA, jak ono pracuje i jak może zostać odmłodzone, drugą były specjalne dźwięki śpiewane przez Matki Plejadiańskie. Yai żył dłużej, niż jakikolwiek Lemurian i jedną z jego ról jako lemuryjskiego kapłana, było zapamiętanie tych dźwięków, żaden z innych ludzi nie posiadł tak mocnej pamięci tych pieśni w swojej Akaszy.

Od roku 2001 dźwięki powoli zaczęły powracać do pamięci dr. Todda. Dr. Todd intuicyjnie odczuwał ich siłę, rozpoczynając przekaz oraz naukę dla małych grup ludzi; jak ich używać, dla osobistego rozwoju oraz poprawy zdrowia. W ciągu 9 lat, dr. Todd opracował repertuar 16-tu specyficznych dźwięków, a każdy z nich miał swoje przeznaczenie, powodując określony efekt.

W 2012 roku Lee Carroll w specjalnym przekazie/channellingu  od Kryona dla dr. Ovokaitys  przekazał informacje o znaczeniu tych dźwięków i że mogą one spowodować Koherencję energetyczną ludzkości z Galaktyką. Połowa z tych dźwięków jest do śpiewania przez chór, a druga połowa jest do modulowania sygnału. Te pary tworzą wielowymiarowe dźwięki, które komunikują się z szyszynką. Szyszynka jest splątanym, wielowymiarowym przekaźnikiem do połączenia z galaktyką. Energia tworzona przez te dźwięki jest również słyszana przez Gaję, Plejadian i inne cywilizacje w Galaktyce, które mają wielowymiarową świadomość.

Kryon przekazał w swoich channellingach instrukcje dla dr. Todda jak stworzyć Lemuryjski Chór, którego zadaniem było śpiewanie tych specyficznych dźwięków. Inauguracja chóru miała się odbyć w jednym z dwóch miejsc – albo na Hawajach, albo u podnóża Góry Szasta w Kalifornii. I tak pierwszy chór miał miejsce na Hawajach w 2012 roku. Kryon opisał to wydarzenie jak włożenie klucza do drzwi celem ich otwarcia i to był pierwszy sygnał wysłany do środka Galaktyki, że ludzkość mimo wielu przeszkód przekroczyła punkt zwrotny w 2012 roku.

Od 2012 roku odbyło się wiele znaczących spotkań i wystąpień chóru, rezultatem czego jest rozpoznanie, otwarcie i aktywacja dziewięciu par punktów węzłowych i zerowych. Te pary punktów reprezentują przyspieszoną „drogę na skróty” ku osiągnieciu oświecenia, gdyż otrzymują specjalną, spolaryzowaną (pchanie i ciągniecie)  energię, transmitowaną z centrum galaktyki.

Z tych 12-tu par punktów, 9 par już przekazuje informacje dla energetycznej siatki ziemi. Po dzisiejszym chórze nastąpi otwarcie 10-tej pary punktów. Kryon powiedział, że jeżeli zacznie się zmieniać siatka energetyczna ziemi, która dosłownie komunikuje się z naszym DNA, to zacznie to mieć wpływ na zmianę Ludzkiej Natury, a efektem tego będzie ewolucja ludzkiej świadomości. Dlatego mówimy do was, że jesteście we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Jesteście tutaj jako wspaniała część Stwórcy. Podczas, kiedy śpiewacie te dźwięki towarzyszy wam tutaj u podnóża Bułgarskiej, świętej góry Ryla świta Matek Plejadiańskich.  Dzielą one z wami  radość i miłość, znając imię każdego z was.

Tłumaczenie: Urszula Rutka

serdeczne podziękowania za korektę dla Jadwigi Fedynkiewicz