Menu Zamknij

Manipulacja Strachem – pierwszy channelling

Kryon mówi, że ma miejsce restart, zmiana paradygmatu. ‌ ‌ 

Fragment z channelingu przekazanego w dniu 4 kwietnia 2020 roku Toronto, Ontario, Kanada. Tłumaczenie z transkrypcji Lee Carroll.

Jedną z rzeczy, która radykalnie się zmieni, gdy to wydarzenie (mowa tu o szczypawkach wiadomo jakich) się skończy, to będzie pociągniecie do odpowiedzialności tych, którzy informują was o tym w mediach. Kiedy kurz opadnie, spojrzycie na to z bliska i powiecie: „Wszystkie media tylko pogorszyły sprawę!”. Mój drogi, w twoim życiu nigdy tak naprawdę nie było czegoś takiego.

Twoje źródła informacji medialnych to media oparte na marketingu. Nie bazują one na informacji. Moi drodzy, wiecie o tym. Wszystkie one konkurują o waszą uwagę  i im więcej dramatycznych rzeczy mogą pokazać, tym więcej przyciągają ludzi. Dotyczy to większości z was na całym świecie, a może nawet Pracowników Światła.

Wielu z was musi świadomie podjąć decyzję żeby wyłączyć media, ponieważ są one starannie zaprojektowane, aby was „wciągnąć”.

Świat przyciąga dramat. Media podają w pierwszej kolejności informacje prawdziwe, a następnie „przekręcają” się w kierunku strachu, w taki sposób, że nie jesteście nawet tego świadomi, że oni to robią. A żeby się upewnić, że na pewno usłyszysz co ci mają do przekazania to powtarzają to wiele razy.

Czy wiesz, że jest możliwe, abyś włączył media, gdy się obudzisz. A następnie je wyłączył gdy idziesz spać. Przez cały dzień możesz słyszeć to samo w kółko i w kółko 30-40 razy? Jak to wpływa na Twoje samopoczucie? Jak się czuje twoje wewnętrzne dziecko, kiedy wszystko, co widzi, to to, że dorośli też się boją?

Media nie są jeszcze świadome czegoś, co robią automatycznie w ramach swoich programów. Pomiędzy tymi zaprojektowanymi dramatami puszczają reklamy, które kreują jeszcze bardziej nieodpowiednie wyobrażenia.

Reklamy są często o medycynie i lekach, których potrzebujesz, ponieważ jesteś stary. Albo leki, których potrzebujesz, bo jesteś młody i masz pryszcze, lub lek, którego potrzebujesz, ponieważ odczuwasz niepokój (z powodu sytuacji jaką oni stworzyli). Albo lekarstwa, których potrzebujesz tylko dlatego, że w ogóle istniejesz jako Istota Ludzka która starzeje się z każdą godziną.

Innymi słowy, nigdy nie jesteś normalny! Zawsze potrzebujesz czegoś, co może cię uleczyć. A może potrzebujesz adwokata, który pomoże ci po tym, jak lekarstwo spowoduje szkody w twoim zdrowiu?.

Nie sądzę, że media zdają sobie sprawę co tak naprawdę robią. Są one odpowiedzialne za zastraszenie tej planety na śmierć. Obserwujcie, że to się zmieni.

Rozliczenie za ten scenariusz, stworzy w końcu „kanały nadziei” w mediach. Będzie miejsce na przekazywanie dobrych wiadomości.

Mój partner nazywa te kanały PRAWDA-FAKTY-NADZIEJA.  Będą one prezentować fakty które są potwierdzone, potem pokażą rzeczy które będą je balansować i podnosić na duchu. Wtedy będziecie mogli zobaczyć co się faktycznie dzieje a co nie.

Moi drodzy, jest tyle dobrych wiadomości o których nikt z was nie wie. Nikt z was tego nie widzi ponieważ to jest poza zakresem obecnych mediów. Obecnie są one w biznesie dramatu, a nie w biznesie prawdy.

Planeta będzie tego żądać. A wy będziecie patrzeć na tych którzy są odpowiedzialni za wasze media i będziecie mówić: “Zła robota, nie robiliście tego dobrze. Nie robiliście tego dobrze. Dawaliście nam rozrywkę i dramaty. Nie otrzymaliśmy od was niczego co pomogło by naszym sercom. Nie trzymaliście nas za ręce i nie pocieszaliście. Nic z tego nie zrobiliście”.

Media będą się bronić i powiedzą: „To nie jest nasza praca, żeby trzymać was za rękę”. Naszym zadaniem jest was informować”. Moi drodzy, witajcie w nowej normalności. W rzeczywistości wasze media powinny inwestować w przekazywaniu wam prawdy i dawaniu nadziei.

Wiadomości mają dwie strony, nie tylko dramat. To jest to, co się się zmieni. A co będzie dalej?.

I tak to jest

Kryon