Menu Zamknij

Nowe informacje nie takie do końca oczywiste

Zaczyna się nowy początek widzenia.

 Fragment z channelingu przekazanego w dniu 15 kwietnia 2020 roku Toronto, Ontario, Kanada. Tłumaczenie z transkrypcji Lee Carroll.

 Czasami pojawia się krytyka pod adresem tych którzy medytują i przekazują channelingi każdego dnia przez długi okres. Wielu powie:” Czy jest to w ogóle komuś potrzebne?”. Już samo to pytanie, wskazuje na brak zrozumienia tego procesu.

Celem medytacji nie jest tylko wzmocnienie osoby która medytuje. Ci którzy wyrażają się krytycznie, nie rozumieją, że jest to energia Starej Duszy, część Merkaby medytującego, kierowana prosto do planety, która na nią reaguje. Jednak nie jest to reakcja liniowa. 

Kilka medytujących osób może podnieść wibracje całego swojego otoczenia. Jest wielu, którzy gotowi są siedzieć cicho  i wiedzą jak to zrobić.

To jest początek nowego postrzegania. Mówiliśmy już o tych rzeczach wcześniej, jednak nigdy nie precyzowaliśmy dokładnie tej informacji dla Starych Dusz, które się przebudzają. To jest nowy most, który się otwiera i jest możliwy do przekroczenia.  

Co się wydarza, gdy planeta zaczyna być nieruchoma i cicha, bez aktywności oraz z niewielką ilością zanieczyszczeń? Właśnie teraz, to jest to, co się dzieje. Cała aktywność i hałas są teraz wyciszone w czasie, na tą chwilę.

W tej cichej przestrzeni, wszystkie nowe intuicyjne rzeczy są w stanie przypłynąć do Starej Duszy, wcześniej nie mogły się przedostać. Czy zaczynasz rozpoznawać i rozumieć niektóre z przyczyn tego, co ma miejsce na tej planecie i dlaczego jest ona wyciszona?

Kochani, to jest tylko na chwilę i się skończy. Ale właśnie teraz, w tym miejscu, gdzie wszystko się zatrzymało, intuicja Starej Duszy zaczyna przenikać przez zasłonę do świadomości wielu z was.

Stara Dusza zaczyna mieć bardzo aktywną szyszynkę, to spowoduje,  że wielu którzy zostali obdarzeni zdolnością widzenia będzie otrzymywało wizje i będzie kanałami do ich przekazywania.

Nowe procesy zaczynają zachodzić nawet u uzdrowicieli, którzy zajmują się tym od 40 i więcej lat. Wielu uzdrowicieli mówi: „Ojej, czy ja to przegapiłem? Jak to się stało?”.

Moi drodzy, tak właśnie się dzieje, kiedy się wyciszacie. Zaczynacie patrzeć na swoją własną pracę i zaczynacie widzieć, że ona może być nawet większa niż myśleliście. To jest piękne.

To jest jak zmiana radiostacji  w waszym radiu z jednej częstotliwości na inną. Dostrajając się do nowej częstotliwości, zaczynasz się więcej uczyć.

– Kryon