Menu Zamknij

Powrót do Lemuri-pierwszy-10-08-2014

Poniższa informacja jest bezpłatna i można ją wydrukować, kopiować i przekazywać innym. Prawo autorskie zabrania sprzedaży tego tekstu w jakiejkolwiek formie. Prawo do sprzedaży tego tekstu posiada autor.

Powrót do Lemurii

 10 sierpnia 2014 roku, Kauai – Hawaii
channeling pierwszy

 

tłumaczenie z transkrypcji audio

 

Witam, moi drodzy, jestem Kryon od Usług Magnetycznych.

Energia jaka jest w tym momencie, określa, tak jasno jak to jest możliwe, to gdzie jesteście w tym znaczącym dla was czasie. Ci, którzy są w tej chwili w tym pokoju podjęli świadomą decyzję żeby tu przyjechać i uczestniczyć w tym wszystkim, co się będzie odbywało tutaj przez następne kilka dni. Niektórzy podjęli tą decyzję nie wiedząc dlaczego to robią. Coś ich tutaj przyciągnęło. Może to była perspektywa wakacji na siedem dni w „raju” i to wszystko. Cienie przodków są z nami w tym pokoju. Wielu z nich spotkacie po raz pierwszy a dla wielu z was będzie to wzajemne spotkanie po latach. Jest wiele powodów, dla których oni są w tym pokoju. Znaleźli się tutaj powodowani troską by dokonać zmian i uzdrawiać. Przyszli tutaj również by doświadczać tego, co będzie się działo w tym tygodniu.

Dla niektórych z was ten tydzień będzie zakończeniem uzdrawiania, będzie początkiem końca waszych cierpień. Ja wiem, kto tutaj jest. ……………..W pewien sposób każdy z was będzie wiedział, co się tutaj dzieje i po co tu przyjechał. Kryon czy to jest prawda, że istoty z innej konstelacji przybyły tutaj aby zapoczątkować ludzką świadomość? Chcę wam o czymś powiedzieć. Lemuria ma w nazwie siedem liter. Siódemka w numerologii znaczy uświęcenie. Przez kolejne siedem dni będą channellingi o każdej literze w nazwie Lemuria.

Pierwszą literą jest litera „L”. Pierwsza litera znaczy w języku angielskim „Love” czyli miłość. Chcę wam przekazać informacje, które są trudne do zrozumienia przez ludzi. Powodem dla którego ta planeta otrzymała świadomość była MIŁOŚĆ. Pamiętajcie, że w starej energii, ludzie żeby zrozumieć co się wydarza, używają rozumu, aby wytłumaczyć sobie co się dzieje. Słuchając tej historii ludzkości, możecie powiedzieć „ no dobrze, to gdzie oni są i dlaczego nie mogą się nam pokazać, żeby nam o tym powiedzieć”. Oni nie muszą tutaj „przylatywać”, oni są tutaj cały czas. Chce żebyście zrozumieli co się stało na tych szczytach kiedy tam było bardzo zimno. Czy jest to możliwe, że był to czas decyzji dla Plejadian, żeby tu przybyć na ziemię i zmienić wasze DNA bez dotykania was…….. To było spowodowane miłością……….Chcę żebyście poczuli tą sytuację i uhonorowali ją. Jest tutaj obecne życie, które musicie odkryć, życie, które istnieje od bardzo dawna.

Życie, które wpłynęło na was. Jak odkryjecie to życie to również zwiększy się wasza zdolność poznania i zobaczenia światła. Częścią tego życia jest zmiana świadomości, która zaczęła następować teraz. Plejadianie, kiedy zmienili wasze DNA złączyli dwa chromosomy, w związku z tym macie 23 chromosomy. Oni przybyli z konstelacji dziewięciu gwiazd, która jest nazywana Konstelacją Siedmiu Sióstr. Oni byli w bardzo zawansowanym stadium świadomości i z miłości do Stwórcy zdecydowali się zasiać świadome życie na następnej planecie. Rozglądali się za planetą gdzie mogliby dokonać tych zmian i przekazać to, co oni osiągnęli. Za planetą, która byłaby planetą wolnej woli. To był jakby wybuch miłości pochodzący od nich. Chcieli stworzyć zmianę świadomości w wolnej woli. Dlatego sami nie pokazują się aby nie zaburzyć tej wolnej woli. I to był ich akt miłości.

To, co się dzieje jest większe niż wam się wydaje i to jest powód dla którego tutaj jesteście i to jest powód dla którego poprosiłem mojego partnera aby zrobił to spotkanie właśnie tutaj (Kauai – Hawaii). Proszę was o zrobienie intencji aby świadomość ludzi podnosiła się. Macie w tym wsparcie z wielu kochających miejsc w galaktyce, które chronią was i kochają was. Obecnie idziecie podobną drogą jak szli Plejadianie. Oni również przechodzili przez kolejne etapy. Droga na której jesteście jest prawidłowa. I to tyle na dzisiaj.

I tak to już jest.

Kryon

Tłumaczenie: Janusz Grabowski i Urszula Rutka