Menu Zamknij

Seminarium Polska drugi , sobota 15.09.2012 – Kraków

Kiedy Polska zobaczy światło?
15 września 2012 roku – Polska
channeling drugi
transkrypcja z nagrania audio ( bez korekty)

Witajcie jestem Kryon z Serwisu Magnetycznego.

Co to jest, co was sprowadziło tutaj. Możesz przeanalizować kiedy siedzisz w swoim krześle. Co to jest? Jest to pierwsza i pierwotna siła która was to sprowadziła. Tą pierwszą siłą to jest rozwiązanie którego potrzebujesz. Mówię teraz do tych co słuchają i tych co siedzą tutaj w krzesłach. Co powoduje to że słuchasz? Może to jest ciekawość? Czy rzeczy które się wydarzają są rzeczywiste, czy musisz to wszystko czuć? To będzie sensacja pokoju, w tych momentach kiedy się to dzieje. Że możesz siedzisz tak jakbyś był poddany energetycznej kąpieli. Przez parę minut możesz zawiesić rzeczy, które wydarzają się w twoim życiu. Wiem kto jest tutaj.

Wiem o czym rozmawialiście, to jest rozmowa. Wydaje ci się że tylko słuchasz. Co będzie jeżeli powiem wam, że wiem kto słucha i kto będzie to czytał. Dlatego, że potencjały wszystkich tych rzeczy istnieją. I kiedy te potencjały się manifestują, wtedy ja je widzę. Ale dla ciebie to należy do czasu, do zegara, a dla mnie jest to już teraz. I to jest rozmowa między nami. Ja czuję tą rozmowę którą prowadzisz ze mną, tą wewnętrzną rozmowę która prowadzisz ze mną. Wobec tego zacznijmy.

Możesz nawet powiedzieć że ludzka myśl to jest rozmowa, ponieważ jest to energia. Jeżeli siedzisz i doceniasz to, to jest rozmowa z nami. Jeżeli siedzisz w energii ciekawości, to to jest również rozmowa z nami. Nie ma znaczenie. Jeżeli potrafisz otworzysz chociaż jedną cząstkę twojego serca do ciekawości , aby dowiedzieć się co to jest. Ja wiem co powiedziałam i wiem gdzie jestem. Ja wiem dużo o Polsce. Jak by było gdybyśmy tego nie wiedzieli. Wszystko co się tutaj wydarzyło, jakbyśmy mogli tego nie wiedzieć. Jeżeli weźmiesz to wszystko co wy uważacie za historię, a dla nas jest to energia, to jest wszystko co wiemy.

Tak więc zacznijmy. Jest rekalibracja tego co wy nazywacie ezoteryką i następuje tutaj. Jest ona troszeczkę różna dla każdej grupy lub kultury, dlatego że zależy od historii tej kultury. Co rozumiemy przez rekalibrację ezoteryki? Co ezoteryka znaczy dla Ciebie? Dla niektórych z was, są to aktywności, których nie da się wytłumaczyć, rzeczy które idą powyżej fizyki, rzeczy które są nie do wyjaśnienia. My chcemy zrekalibrować tą myśl. Co będzie jeżeli zrekalibrujemy i nazwiemy to praktycznym życiem dla ludzi w tym miejscu. Nie to co jest dziwne, i to co możesz pójść i zobaczyć, ale to w jaki sposób możesz żyć. Zapytam się was coś, weźcie mistrzów którzy chodzili po tej planecie. Co oni zrobili? Co zrobili co wydaje się ezoteryczne? Było ezoteryczne lub też było praktyczne. Dlatego tak samo jak ty, oni chodzili w świadomości którą wy macie. Świadomość która jest kompletnie otwarte na potencjał i manifestację. Ich nauki były praktyczne.

Zacznijmy od tego, jeżeli jest ta wielka zmiana zachodząca na planecie. Jeżeli jest rekalibracja ezoteryki. Musicie rozumieć, nie jesteście sami w tym. Jest ogromna ilość energii, która się przesuwa tutaj, aby osiągnąć tą rekalibrację. Nie jest to ogromna góra, która prosimy abyście przesunęli z jednego miejsca na drugie. W rzeczywistości góra przyszła do ciebie. W rzeczywistości ta „góra” to jest to co nazywamy energią Ziemi lub Gają. Więc pierwszą rekalibracją jaką prosimy abyście rozważyli, to jest wasz związek z Gają. To nie tylko chodzi o was, chodzi tutaj również o energię waszej duszy. To nie tylko chodzi o medytację. To idzie o wiele, wiele dalej, poza medytację. Ta wielka zmiana, to jest zmiana na Ziemi. Nie tylko wy się zmieniacie, ale wszystkie rzeczy które posiadają energię, wszystkie rzeczy wokół was. To w jaki sposób życie na Ziemi jest organizowane się zmienia. W tej chwili przygotowujemy się do potencjałów co ludzkość może zrobić. I Gaja, Ziemie jest z tym związana.

Porozmawiajmy o Polsce. Wyobraźcie sobie, że jesteście w sytuacji waszych przodków. Do tych którzy słuchają, którzy nazywają się Polakami, proszę żebyście sobie wyobrazili, że jesteście w sytuacji waszych przodków. I pójdźcie do tył w czasie razem ze mną. 20, 40, 100 lat , 200 lat, 300 lat. I popatrzmy co się stało. Jest założenie, że ezoteryka ma do czynienia z energią prochu ziemi. I mówi że energia wojny i nieszczęść, wchodzi w ziemię i zatrzymuje się w ziemi. Dlatego możesz odczuć energię bitwy, chodząc po danym miejscu, nawet gdyby miała ona miejsce 100 lat temu. Zapytam co czujesz, jak wyobrażasz sobie tą podróż do tył. Jak się czujecie podróżując do tył. I zobaczycie to co jest bardzo trudne. Zobaczycie całe społeczeństwo, które jest nieszczęśliwe. Zobaczycie społeczeństwo które było podbite i okupowane. Zobaczycie to co nawet królowie w was widzieli. Zobaczycie manipulacje, nawet religijnych przywódców. I będą tacy którzy się zapytają. Kiedy Polska zobaczy światło? Kiedy te wszystkie nieszczęścia się skończą? Kidy przyjdzie czas, że ten cykl przestanie się powtarzać? I ten czas jest teraz. Dlatego że Ziemia odpowiada na ludzką świadomość i na to co się dzieje. I ta zmiana w Ziemi/ Gaji zachodzi w bardzo interesujący sposób. Jeżeli to jest prawda że czas idzie w kole, to znaczy że Pracownik Światła, Stara Dusza może zrobić coś bardzo specjalnego. Co by było gdyby oni poszli do tył w czasie i wyczyścili te sytuacje, w momencie przechodzenia przez te obszary czasu.

Mówiąc innymi słowami. Co było gdyby Pracownik Światła, mógłby zmienić historię tylko poprzez swoje myślenie. Kiedy Stare Dusze wiedzą, że są w tym cyklicznym układzie. To jest trudna i ciężka energia kiedy mówimy o tym. Gaja/Ziemie odpowiada – reaguje na potencjały ludzkiej myśli. Jeżeli jesteś jednym z tych, którzy idą razem z waszymi przodkami. Chcę żebyście cofnęli się do tego czasu, a następnie z tego miejsca szli do przodu. Z każdym krokiem, jaki zrobicie do przodu, chcę żebyście czuli, że czyścicie wszystkie te nieszczęśliwe rzeczy które się wydarzyły w tym czasie. Ja wiem, to jest ćwiczenie umysłowe. Ludzka świadomość ma możliwości zmiany nawet w manifestacji czasu. I to co się dzieje. Gaja zaczyna wyczyszczać te energie, i rzeczy które się tutaj wydarzyły zaczynają tracić swoją energię. Gaja rekalibruje się sama, przygotowując się do przyszłości. Możesz pójść na pole bitwy i nagle stwierdzisz że nie czujesz żadnej energii, tak jakbyś przewrócił kartkę historii Ziemi i Polska jest teraz różna, niż kiedykolwiek była. Zaczyna wchodzić w okres światła. W stosunku do tego co się wcześniej działo, to będzie krytyczne.

Dla tych którzy słuchają, w dalszym ciągu są tacy którzy czują, że są ofiarami i zależą od tego co się stało. Bo przecież byliście poddani niekontrolowanym siłom przez stulecia. Ezoteryka to jest w zasadzie coś, czym zajmowaliście się w ciemności, nie mówiąc o tym nikomu. Nadszedł czas aby to zmienić. Nie bądźcie więcej ofiarami, nie jesteście ofiarami żadnej energii w tej chwili. Zamiast tego manifestujecie, jesteście manifestantami energii która będzie następować. Kiedy chodzisz po ziemi z uśmiechem i radością. To jest energia którą Ziemia widzi i odpowiada na tą energię. I Stare Dusze tworzą różnicę. I młodsze generacje który przyjdą po was odczują tą różnicę. Czy wydaje się wam to proste. To jest prawda. Możesz zmienić energię Ziemi/Gaji przez to co robisz w tej chwili. Słuchajcie obywatele Polski. Czy chcecie żeby było tak samo, czy chcecie żeby było inaczej? Następne 15 lat, ma przepowiednie rzeczy które nigdy wcześniej nie mogły się wydarzyć. Możliwe problemy zostaną rozwiązane. Rzeczy, które nie mogłyby się wydarzyć, wydawało by się że są niemożliwe. Przyjdzie czas, że ta część Europy, będzie częścią najbardziej odwiedzaną. Ze względu na piękność energii która jest tutaj. I bardzo dużo ludzi z całego świata przyjedzie zobaczyć co zrobiliście.

To jest potencjał tego miejsca. Czasami miejsca, które nawiedziły największe nieszczęścia, są miejscami gdzie można zrobić najwięcej. To samo dotyczy waszych niektórych sąsiadów. Ziemia jako taka sama się rekalibruje. W procesie tej rekalibracji północna półkula staje się bardziej zbalansowana. Gaja kooperuje z wami. Góra przyszła do was. Nie jesteście sami w tym. Intencja jest kluczem do tego wszystkiego. Jest czas aby Pracownicy Światła wyszli na zewnątrz. Co to jest ezoteryka? Mistrzowie chodzili po tej ziemi nie w ciemności lecz w świetle. Nie było tam ciemności. Oni twierdzili że możecie manifestować rzeczy. Robili to sami, nie tylko w piśmie. I to jest klucz, że zobaczycie swoje życia w podobny sposób. Zamanifestujecie radość w swoim życiu, którą inni zobaczą. Rozwiążecie problemy w swoim życiu i inni przyjdą się was pytać: jak wyście to zrobili? Bardzo wiele irytacji jaka jest w waszym życiu zniknie. Akasza która jest w waszym układzie komórkowym będzie widoczna bardziej. To jest siła kim byliście, aby wyjść z tego kim byliście i dojść do tego czym możecie być.

Sam ezoteryczny człowiek się zmienia. Struktura komórkowa się zmienia. I ta struktura komórkowa i to jest część która rozmawia z twoim intelektem. I niektórzy z was zaczną dochodzić do tego że jesteście inni niż myśleliście. W rzeczywistości możecie kontrolować wszystko co jest wokół was, nie tego z kim żyjesz, nie pracownika , nie polityków, nie ludzi z kościoła. Nie ma nikogo innego kto ma więcej mocy, niż ty w sobie. Możecie kontrolować swoje podejście od życia, poziom radości. Gdzie jest najlepsze miejsce dla Ciebie i kreować synchroniczność w twoim życiu aby znaleźć się w danym miejscu. Jest to ogromny rozdział życia. Popatrzcie na to w ten sposób. Kiedy generujecie intencje, aby kreować rzeczy w swoim życiu, wtedy wytwarza się energia o której nie wiecie. W 3D (trójwymiarowym) świecie przyjmijcie że jest to ogromna maszyna która wiąże wszystkich innych z wami. W związku z tym intencja to jest jak światło, które zapala się w różnych miejscach. I człowiek, który jest w ciemnym miejscu, zaczyna widzieć rzeczy lepiej niż przedtem. I to pomaga im oraz wam. Nagle czujesz, że możesz manifestować więcej, niż myślałeś kiedykolwiek. Tylko i wyłącznie, że zrobiłeś intencję tego.

Intencja to jest światło. Część integralności Boga. To jest proces który zachodzi. I powiem wam Stare Dusze, które tego słuchacie, wy jesteście tego świadomi. Wielu z was zaczyna ten proces. Zmieniacie sposób w jaki chodzicie. Jutro będzie więcej.

Powiem wam o rzeczach, których baliście się w przeszłości. W tej chwili możecie manifestować nie obawy lecz światło. Być może dam wam przepowiednie, wskazówki tego co się może zdarzyć. W tym wszystkim, musicie myśleć inaczej. Ezoteryka to nie jest coś innego, jest to realność Boga. Czy ona jest w tobie? Czy to jest część twojego życia, czy to jest twoje życie? Gdzie ją wsadzisz? W jaki sposób zaczniesz się w tym rekalibrować? Możesz powiedzieć to jest interesujące, będą o tym myślał. Albo, jest możliwość , że jak słuchasz tego, to powiesz, że to jest to, co chciałem usłyszeć. Wiem, że Bóg jest we mnie. Ja nie wiem co z tym zrobić. Nie jestem pewien ile i gdzie. I powiem ci człowieku, to nam wystarczy. Dlatego, że otworzyliście drzwi. Następnym krokiem dla was jest pytanie, czy jest więcej? Zróbcie wizualizacje, że wyciągacie rękę – Boże jeżeli jest to rzeczywiste pokaż mi to. A potem możesz tylko uczestniczyć w tym. Kiedy okazje zaczną się stwarzać. Bierz te okazje. Kiedy dostaniesz intuicje w którym kierunku iść – idź tam. Zacznij potwierdzać w jaki sposób Bóg mówi do ciebie i wykonuj to.

I patrz jak twoje życie zacznie się zmieniać. Czy nie chcielibyście porozwiązywać tych wszystkich problemów. Wiem kto słucha. Czy chcielibyście wymazać pamięć, która przychodzi do was każdego poranka. Wszystkie te rzeczy są możliwe. Masz na tym kontrole. I to jest wiadomość na dzisiaj: że Stare Dusze w tym kraju będą emitować i rozprowadzać światło. Powoli, powoli historia zacznie się zmieniać.

I tak to jest

Kryon

Tłumaczenie: Janusz Grabowski
Muzyka w tle: Robert Haig Coxon