Menu Zamknij

Seminarium Polska, pierwszy 16.09.2012 – Kraków

Zadanie Starej Duszy
16 września 2012 – Polska
channeling pierwszy
transkrypcja z nagrania audio ( bez korekty)

Witajcie jestem Kryon z Serwisu Magnetycznego.

Chcę wam opowiedzieć historię, w która może nie będziecie chcieli wierzyć. Historię o was. Jest jedna wielka tajemnica jeżeli chodzi o ludzi i Boga. I ta tajemnica jest schowana za zasłoną, która dzieli wszechświaty. Zasłona jest metaforą, która oddziela realność. Jesteście w rzeczywistości w pewnym układzie odniesienia. I z waszego punktu widzenia to jest wszystko co istnieje. Ta zasłona sama z siebie też nie jest widoczna. Tak że to co ja wam chce powiedzieć, chcę żebyście zapamiętali. Być może nie będziecie wierzyć nawet w to co wam powiem. Zanim opowiem wam tą historię, przypomnę wam, wiem kto jesteście, jest ogromny respekt dla tego że jesteście tutaj. Każdy kto słucha tego ja wiem kim jesteś.
Wielowymiarowość jest bardzo trudna do wyjaśnienia człowiekowi który jest w trzech wymiarach. W mojej części za zasłoną nie ma czasu, odwrotnie niż jest u was. Czas nie jest dla nas liniową konstrukcją. Zamiast tego, czas jakby leży w przepięknym welwetowym układzie potencjałów. My używamy tej metafory welwetowy aby stwierdzić że to jest miękkie. Potencjały nie są regułami empirycznymi. Potencjały są tylko energią. I to jest w jaki sposób widzimy wasze życie. Bazując na tych potencjałach co możecie zrobić. Bazując na tym czym jesteś, czym byłeś, czym możesz być. My widzimy to w każdym kto siedzi tutaj na krześle. Pomyśl o tym na chwilę, jaki ogromny układ rozmaitych zdarzeń doprowadził do tego że jesteście tutaj. Uczestniczymy w tym również z wami.

Możecie powiedzieć że ręka jest wyciągnięta od waszej wyższej świadomości przez cały czas. I wyciąga rękę i cały czas pyta, czy myślisz że to jest wszystko widzisz, czy może jest o wiele, wiele więcej. I również zadawane jest pytanie, jest to pytanie które zawiera w sobie ogromną mądrość. I jest więcej.
Więc zaczynamy opowiadanie. Bardzo często mówię na temat wiatru narodzin i to jest kolejna metafora. My nie możemy wam dać nic takiego do czego moglibyście się odnieść, w wielowymiarowej rzeczywistości. W związku z tym w bardzo dokładny sposób budujemy słowa jakie wam przekazujemy, abyście mogli wyobrazić to o czym mówimy.

Wiatr narodzin. Wiatr jest kreowany przez molekuły, które przemieszczają się pomiędzy stanami, gdzie jest mniej i więcej rzeczy. W związku z tym wiatr jest elementem balansującym. Czujesz wiatr, jako wiatr na swoje twarzy. Czujesz go jako przyjemne i odświeżające uczucie. Wiatr jest częścią procesu. To jest system. System wysokiego i niskiego ciśnienia. Wiatr narodzin, jest systemem. I powoduje że przychodzisz, rodzisz się na tej planecie w sposób właściwy. To jest cykl. I w tym momencie kiedy się rodzisz, przychodzisz na ziemię, przechodzisz przez tą zasłonę z jednej strony na drugą. I my wszyscy jesteśmy tam i obserwujemy to. Przez chwilę masz umysł Boga. Ty wiesz co się wydarza i my wiemy co się dzieje. Jesteś tuż przed postawieniem kroku na planecie Ziemia po raz kolejny. Przychodzisz na tą planetę ponownie. Osoby które są tutaj w tym audytorium i osoby które tego słuchają robiły to wiele razy. Oczywiście nie pamiętamy nic z tego. Jak wspaniałym wydarzeniem jest to narodzenie.

Chcę wam powiedzieć więcej na temat wiatru narodzin. Po naszej stronie celebrujemy. Gdy patrzymy na ciebie i mówimy : czy jesteś gotowy zrobić to jeszcze raz?. Ty wiesz co się wydarzyło poprzednio, i odpowiadasz : tak pamiętam. My mówimy do ciebie, powiedz nam swoimi słowami co się wydarzyło. Patrzysz na nas i opowiadasz: jestem gotowy żeby zapomnieć o całej wiedzy jaką mam po tej stronie, z bardzo niewielką częścią swojej świętości odrodzę się znowu na Ziemi. Przeżyję całe moje życie na Ziemi właśnie w takim stanie, szukając to co zostawiłem, to co zgubiłem. Może znajdę to, być może nie. I to jest dokładnie to co się dzieje. Czy zdajecie sobie sprawę jak ogromną część siebie zostawiacie po mojej stronie zasłony?. Czy zdajecie sobie sprawę, że tutaj po mojej stronie zostaje ogromna część waszej wielowymiarowej części. Myślisz że dusza jest takim trójwymiarowym obiektem, który możesz wsadzić do pudełka i on jest z tobą. Twoja dusza jest tak wielka jak wszechświat. Kawałki ciebie są wszędzie po całym świecie, ale oczywiście nie wiesz tego. Jedyna część która jest z tobą, ta mała część która jest w tobie i zadaje pytanie: kim ja jestem?.

Czy nie wygląda to na test? Rzeczywiście jest testem. Jest testem energii. Testem ciemności i światła. Słuchajcie to nie jest test dla duszy ludzkiej, jesteście rodziną. To jest system. Mistrzowie, którzy chodzili na tej ziemi, mówili wam o tej możliwości. I rzeczywiście macie to. Byłem przy waszych narodzinach, aby powiedzieć : do widzenia, do każdego z was. I będę również celebrować kiedy wrócicie do domu. Wszyscy wrócimy. Wy nazywacie to śmiercią a my nazywamy to powrotem do domu. Te odczucia, ta perspektywa jest różna.

Jest historia, która jest opowiedziana w pismach świętach o ojcu i synu. Jest to historia o marnotrawnym synie. Jest to metafora dla ciebie i dla mnie. Jest to metafora na temat przejścia przez zasłonę. Ojciec reprezentuje dom Boga, syn reprezentuje człowieka. W tej opowieści jeden syn robi wszystko dobrze, drugi syn robi wszystko źle. W tej opowieści jeden syn robi wszystko o co prosi go ojciec jest doskonałym dzieckiem. Drugi syn ignoruje wszystkie zasady, zostaje hedonistą. I co się dzieje kiedy wraca do domu? Zobaczcie na tą opowieść.

Niezgodnie z logiką jaka panuje na tej Ziemi, obydwaj synowie wracają i ich powrót jest celebrowany w ten sam sposób. I to jest dokładnie tak samo kiedy ty wracasz do domu. I dokładnie jest to opisane w pismach świętach. Nie ma żadnego osądu z tego co zrobiliście. Dotyczy to wyłącznie drogi jaką odbyliście tutaj na Ziemi i to co z tego wynieśliście. Stare Dusze budzą się i rozprzestrzeniają światło na tej planecie w niesamowity sposób. Częścią tego systemu jest to co kreujecie tutaj złączone z Ziemią, kiedy wrócicie do domu, to przyniesiecie pamięć o tym a Ziemia zatrzyma część energii. Niektórzy z was są swoimi przodkami. Niektórzy są w takiej samej sytuacji jak w poprzednich życiach.

System Akaszy jest skomplikowany. Dotyczy roli jaką wybieracie i co robicie na planecie. Bardzo wiele dusz wraca w tej chwili aby zrobić zmiany na Ziemi. Można zobaczyć to w ich świadomości nawet jak są dziećmi. Są one mądrzejsza, aniżeli wy kiedy się rodziliście. To jest system. Nie osądu, ale miłości i energii. I kiedy wrócicie do domu czeka was ogromna celebracja. I w tym momencie zbierasz wszystkie kawałki które były na Ziemi i zaczynasz słyszeć muzykę niebios, która gra cały czas. Słyszysz swoje imię jako że jesteś Synem Światła, a my mówimy: witaj w domu. To jest prawda. I to wszystko jest ukryte przed wami. W tym ciele w którym jesteście i po tej stronie zasłony wydaje się, że to jest wszystko jedno życie, które mamy. Nigdy nie będzie dowodu na to, o czym dzisiaj mówimy dlatego że to by zepsuło cały test.
Na zakończenie chcę powiedzieć, zaglądnij do środka, zobacz jakie masz odczucia. I zobacz, wiedz, że jest o wiele, wiele więcej, w tym kim jesteś, aniżeli widzisz patrząc w lustro. Popatrz na swoje odczucia. Jesteś większy, o wiele większy, aniżeli ci się wydaje. Stara Duszo, czy zdajesz sobie sprawę z mądrości jaką nabrałaś inkarnując się na tej Ziemi, wiele, wiele razy. Czy czujecie różnicę, jeżeli spotkacie kogoś kto pierwszy raz inkarnował się na tej Ziemi. Nie ma doświadczenie, nie ma mądrości. Patrzysz w ich oczy i zdajesz sobie sprawę, że potrzeb wiele żyć, żeby osiągnęli to co ty wiesz. I dlatego twórczość, którą będą używać będzie spoczywać na waszych barkach. Część systemu. Stare Dusze gromadzą mądrość i to prowadzi do oświecenie. I to są właśnie te Stare Dusze, które budzą się właśnie na tej Ziemi.

Będę kończył za chwilę. Przedtem chcę odpowiedzieć na pytanie, które ktoś tutaj zadaje. Czy jest możliwe że Stare Dusze które się budzą mogą być częścią kościoła? Odpowiedź jest: tak. Dlatego budzą się na Ziemi i natychmiast szukają miejsca gdzie jest Bóg, bo chcą uczestniczyć w tym. Liderzy zorganizowanej religii również zaczynają kwestionować ten stan rzeczy jaki jest w tej chwili. Niektórzy z nich na tych najwyższych stanowiskach. Niektórzy z nich spowodują to, że kościół się zmieni. Zmieni się w jaki sposób będzie działał. Zmieni się integralność w jaki sposób będzie działał. I to będzie ich wkład w światło na tej planecie. Tak że ci którzy przychodzą aby modlić się w budynku, będą mieli lepszą percepcję tego co się dzieje. Zmienicie swoje odczucia w stosunku do tego co się dzieje. Zmienicie percepcje do tego co się dzieje na tej planecie. Ludzie mogą znaleźć Boga wszędzie. W wielu systemach. W piękności drzew. Siedząc sami na krześle. I wszędzie gdzie tylko człowiek znajdzie pokój Boga to jest odpowiednie miejsce. To się dzieje z ludźmi jeden po drugim. Wyciągając rękę i dotykając oblicza Boga. Poszczególny umysł i poszczególna dusza po kolei. Nie rób tego w grupie. To nie jest aktywność grupowa, to jest personalne.

Za chwilę wrócę. I opowiem wam o innych rzeczach o których powinniście widzieć. Będę mówił o rekalibracji ezoteryki którą znacie.

I tak to jest.
Kryon

Tłumaczył; Janusz Grabowski
Muzyka w tle: Robert Haig Coxon