Menu Zamknij

Seminarium Polska pierwszy, sobota 15.09.2012 – Kraków

Pierwszy channeling Kryona
z dnia 15 września 2012 roku
Kraków, Polska

transkrypcja z nagrania audio ( bez korekty)

 

Witajcie moi drodzy, jestem Kryon z Serwisu Magnetycznego.

Czym się różni chwila obecna od poprzedniej. Będą tacy którzy to usłyszą i powiedzą nie ma żadnej różnicy. To jest ten sam człowiek, ta sama ludzka istota, jest to człowiek siedzący na krześle i pretendujący. Uważają, że Bóg nie może mówić do ludzkości w ten sposób. Powiedzą, że ludzka istota nie ma takiej zdolności by mieć tego typu połączenie.

Oni powiedzą, że informacja od Boga, może przyjść w sposób szczególny i do szczególnych ludzi. Będziemy rozmawiali na ten temat. W tym pokoju, jest energia której pewnie nie oczekujecie. Pragnę abyście to poczuli, chcę żebyście poczuli świadomie co tu jest. To jest bardzo bezpieczne miejsce tutaj. Bo to jest realne.

Co jeżeli to wszystko co się wydarza jest rzeczywiste. Jakbyście się czuli wtedy. W tej chwili jest pozwolenie i dyspensacja łaski, aby świadomość ludzka odstąpiła i otworzyła kanał. I ten kanał jest w wyższej części człowieka, który siedzi na krześle. I on przez 20 lat praktykował w tym kanale. W związku z tym jest to jasne i czyste.

I przez ten kanał będzie za chwilę przechodziła energia miłości. Przychodzi ona z drugiej strony zasłony. Nie będzie miała żadnego osądu i złości. Energia rodziny. Co jeżeli to jest rzeczywiste. Chce wam dać wam informację. W jaki sposób mówi do ludzi.

Każdy mistrz na tej planecie, mówił że każdy człowiek ma Boga w środku. Mówił że ta iskierka Boga i życia, została dana dawno temu. W środku was jest coś specjalnego czego nie mają zwierzęta. Intuicyjnie człowiek patrzy co się wydarza po śmierci i zdaje sobie, że jest coś więcej.

Czy to jest tylko nasz intelekt i wyobrażenia. Każdy układ wierzeń na tej planecie ma życie po śmierci. Oni wierzą, że jest część ludzkiej duszy, która żyje zawsze. I to jest ta iskierka Boga w każdym z nas. Dlaczego nie moglibyście rozmawiać z tym Bogiem w środku?. Co jeżeli, mielibyśmy dostęp do tej iskierki, do tej części Boga w nas?. Niektórzy mówią musisz mieć pozwolenie, aby mówić bezpośrednio do Boga.

Ja powiem TAK. I oto jest prawda. Pozwolenie jest dane, w momencie jak rodzisz się na planecie.

Aniołowie, którzy na to czekają są z tobą całe życie. Kiedy siedzisz, na łonie przyrody i oddychasz, co wtedy myślisz? Co czujesz jeżeli w pobliżu przechodzi zwierzę? Dlaczego ta energia jest inna?. Być może że jest pewne połączenie pomiędzy człowiekiem a Bogiem. Dlaczego miałbyś temu zaprzeczać.

I chcę powiedzieć, coś co mówię za każdym razem, gdy mówię do ludzi. Popatrzycie się na pisma święta jakie są na planecie, popatrzcie na najbardziej święte pisma a ja wam powiem kto je napisał. I ci którzy sprawują władzę na tym ,powiedzą : one zostały napisane przez Boga. Lecz tak nie było, wszystkie one zostały napisane przez człowieka.W związku z tym jaka jest różnica?. Wobec tego usłyszymy, że to byli specjalni ludzi, którzy zostali wybrani aby napisać te słowa. I to się zgadza. Dlatego że każdy człowiek jest poświęcony przez Boga, aby znaleźć odpowiednie słowa. Kanał przez który ta informacja przechodzi teraz, jest również otwarta dla każdego z was. Niektórzy nazywają to intuicją. To się wydarza, kiedy usiądziesz by medytować.

Kiedy siedzisz samotny i otworzysz swoje serce. Każdy człowiek który powie „ Boże, ja jestem tutaj” – otrzyma ten dar. Wszyscy zawsze coś dostaną, lecz nie zostaną osądzeni. Nie dostaną złości, tylko i wyłącznie dostaną miłość. Dlatego, że to jest tylko, co mamy dla ciebie. Co jeżeli człowiek w tym krześle nie jest pretendujący.

Bój jest wielowymiarową istotą, nie jest nawet istotą w sensie takim jak wy to rozumiecie. To jest stwórca energii wszechświatów. To jest mistrz fizyk. To jest mistrz biolog. To jest mistrz psycholog. Bóg zna was bardzo dobrze. Bóg nigdy nie będzie interferował z waszą wolną wolą. Co jeżeli to jest rzeczywiste?. To wtedy poczujesz energię w pewnym momencie. Energii, która jest miękka i bezpieczna. I ta energia mówi ci tylko jedną rzecz. Jest więcej dla ciebie, aniżeli ci się wydaje.

Jest niezwykła siła w tobie, moc aby się zmienić, uzdrowić swoje ciało. Wiem kto słucha tego. To jest Bóg kwantowy. Bóg który nie ma czasu i przestrzeni. Chcecie wiedzieć, gdzie Bóg jest?. Popatrzcie się w lustro. I to jest wiadomość od Kryona. I ta informacja zawsze przychodziła od Kryona i zawsze będzie.

Kiedy mój partner będzie siedział na krześle później, będziemy mówić o rekalibracji ezoteryki w Polsce, będzie to wiadomość dla ludzi pracujących ze światłem, którzy są tutaj. Przekładana po raz pierwszy dla was w waszym języku. Abyście mogli ją usłyszeć i poczuć że jest tak. To jest bezpieczna energia dla was abyście mogli ją usłyszeć, dlatego, że ona celebruje życie ludzkie. I jest w zgodzie z tym co mówili najwięksi mistrzowie na tej planecie. Zatrzymaj się, bądź w spokoju i bezruchu, poczuj że jesteś Bogiem.

I tak to jest

Kryon

Tłumaczenie: Janusz Grabowski

Muzyka w tle: Robert Haig Coxon