Menu Zamknij

Wielka zmiana – część druga

Channelling Kryona
z dnia 11 stycznia 2020 roku
przekazany w Phoenix, Arizona
tytuł
Wielka Zmiana/Wielkie Przesunięcie
(część druga)

** Od Lee Carroll : Zmiana/Przesunięcie – 2020 channeling drugi- sugestie dla Australii związane z pożarami.

Kiedy channeluję Kryona, jest wiele rzeczy, które są mi przedstawiane ezoterycznie, które nie są werbalizowane, i czasami sprawia to, że przekaz jest niekompletny. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy istnieją szczegóły, które są bardziej wyczuwalne, aniżeli można o nich powiedzieć. Zdarzało mi się to wiele razy, kiedy Kryon mówił o szczegółach rzeczy „w polu prawdopodobieństw”, a także o szczegółach nadchodzących wynalazków.

W tym channelingu, mówił konkretnie o zapewnieniu ochrony na obszarach Australii, gdzie ogromne pożary będą powracać i powracać rok po roku. Jest on przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy posiadają farmy produkcyjne, takie jak hodowla bydła i owiec. Dotyczy to także tych, którzy zajmują się uprawą roli pod produkcję roślinną oraz zajmujących się hodowlą drobiu.

Słowa Kryona były skierowane do tych, którzy wrócą i odbudują swoje siedliska i powrócą do swoich hodowli i upraw, wiedząc o tym, że pożary mogą się powtórzyć w następnych latach. To jest bardzo australijskie podejście do trudnych sytuacji niezależnie od tego jak będzie to wyglądało w przyszłości.

Powiedzenie tutaj o „zbiorniku wodnym” jest wskazówką, że w NSW (North South Wales) jest więcej wody niż obecnie odkryte. Woda jest oczywiście w Queensland, ale Kryon mówi, że jest jej więcej niż wiadomo. Podczas channelingu widziałem wyraźnie w mojej wizji gigantyczne rury. Przyszła wizja obszarów które spłonęły w NSW jest „prawie taka sama”. Te informacje pochodzą od Kryona, który mówi, że jest to częścią zmian klimatycznych, które nie znikną. Może więc nadszedł czas na zmiany paradygmatu, włącznie z użyciem tego „oceanu pod ziemię” w miejscach, gdzie można go wykorzystać? Kryon mówi: „Jest tam więcej wody, niż ktokolwiek może sobie wyobrazić.”

Dziękuje za przeczytanie tej notatki.
Kochamy i doceniamy Australijczyków, i widzimy, jak pracują nad rozwiązaniem tej sytuacji, dzięki czemu z roku na rok jest coraz mniej niepokoju z tym związanego. Obserwujemy też jak z roku na rok pojawia się coraz więcej pomysłów na rozwiązanie tej sytuacji.

Link do audio