Menu Zamknij

Dwanaście Warstw DNA- wydanie drugie zaktualizowane

W lipcu 2021 roku, ukazało się drugie poprawione wydanie „Dwanaście Warstw DNA” autor Lee Carroll. W trakcie przygotowań książki do drugiego wydania otrzymaliśmy informację od Lee Carroll, że Kryon przekazał wyjaśnienia i poprawkę do nazwy warstwy Jedenastej DNA. Korekta została uwzględniona w drugim wydaniu książki. Dla osób które posiadają pierwsze wydanie książki, umieszczam w załączeniu zdjęcie z poprawną nazwą i podpisem.

Chochmah Micha Eliliu
Interpretacja Kryona

 

Eliliu – to imię lemuryjskie  „Mądrość Boskiej Kobiecości”,  nie ma go w języku hebrajskim.

Podstawowa informacja jest taka, że tę warstwę należy traktować razem  z warstwą 10 i 12. Ostatnie trzy warstwy nazwane zostały „warstwami działania”.  Kryon umieścił je w grupie „Bóg”, i są one różne od atrybutów pozostałych dziewięciu. 

W warstwie jedenastej nie chodzi o energię dobroci, ani też o energię kobiecą. Nazwa ta w języku hebrajskim nie jest powiązana z żeńską energią. Kryon wskazuje, że ta „Mądrość Boskiej Kobiecości” jest energią czystego współczucia i jest tym, czego brakuje obecnie w dualistycznej równowadze Ziemi. „Micha” jest imieniem proroka, znaczenie tego słowa w języku hebrajskim to „Który jest jak Bóg”. Być może, był to mądry prorok w tej dziedzinie.

Jest to warstwa, która wzmocniła się podczas tranzytu Wenus w 2004 roku, i jest to prawdziwy sekret pokoju na ziemi. Wzmocnienie tej warstwy wpływa na zrównoważenie męskiej i żeńskiej energii dualności. Jest to jedna z „boskich warstw” która została wzmocniona, w celu przygotowania się do roku 2012.  Jest to naprawdę jedna z głównych warstw, która najbardziej się zmienia i jest  widoczna w osobowościach nowych przywódców tej planety. Możecie zobaczyć walkę na całej Ziemi z tymi, którzy chcą się bronić (stara męska energia) i tymi, którzy chcą równowagi i kompromisu (nowa równowaga). Oczekujcie bardziej zrównoważonego przywództwa na całej Ziemi. (Przypisek od Lee:  Proszę Boże… niech to będzie wkrótce!)

Warstwa Jedenasta jest częścią czwartej grupy trzech warstw,

które są „GRUPĄ BOGA” 10-11-12.

Aktualizacja: 31 stycznia-2021 r.

 

Moi drodzy, nadszedł czas, aby ujawnić rozszerzone znaczenie energii jedenastej warstwy DNA, co mogło nastąpić tylko w tym nowym czasie na planecie.

Oto znaczenie:                                                                                                 

Mądrość, która jest jak Bóg, jest Eliliu

Eliliu (E-LI-LIU) to imię wielkiej Gwiezdnej Matki Lemurii. To jest nowa informacja, o którą musicie poprosić.

Eliliu była pierwszą Gwiezdną Matką, która urodziła ludzkie dziecko z DNA, które zawierało gwiezdne nasienie. Jest zatem pierwszą, która przyniosła ludzkości mądrość Dobra. Ona naprawdę reprezentuje Mądrą Boską Kobiecość tej planety.

Kryon