Menu Zamknij

Podróż do domu 

Podróż do Domu Przypowieść Kryona

”Podróż do Domu”- Historia Michała Tomasza i Siedmiu Aniołów, jest piątą książką Kryona, która została napisana dawno temu, w 1997 roku przez Lee Carroll. Książka ta jest nadal popularna, jest to jedna z najbardziejpopularnych książek z serii książek Kryona, ponieważ jest to nowela, która ma zakończenie.  Jest to jedna z najbardziej głębokich i wyczerpujących lekcji jakie zostały przekazane przez Kryona. Wszystko o czym mówi Kryon dzisiaj w swoich channellingach zostało napisane w tej książce dawno temu.[spacer height=”10px”]Czego można  oczekiwać czytając tę książkę? Historię  Michała Tomasza i Siedmiu Aniołów, wiele osób nazywa „Podróżą do Domu”. Książka ta była channellingowana (przekazywana) przez Kryona  kilka miesięcy,  prawie cała książka jest metaforą.

Lee Carroll prowadzi na całym świecie   jednodniowe warsztaty związane z tą książką. 11 maja 2016 roku również w Polsce w Krakowie odbył się jednodniowy warsztat prowadzony przez Lee Carroll, którego tematem przewodnim była treść książki “Podróż do Domu”.

Oryginalne wydanie książki w języku angielskim nie zawiera zakończenia historii Michała Tomasza. W wydaniu polskim (za zgodą autora) zakończenie historii Michała Tomasza zostało umieszczone. Jest to ostatni rozdział książki.
Michał Tomasz to dwa pierwsze imiona. Jak rozumieć oddzielnie znaczenie tych imion: Michał i Tomasz. Michał jest symbolem największej, najsilniejszej spiritualnej/duchowej energii jakim jest Michał Anioł. Imię Tomasz jest symbolem wątpiącego Tomasza. Jest to połączenie dwóch energii, Michał reprezentuje energię światła natomiast Tomasz reprezentuje ciemną stronę energii. Co reprezentuje takie połączenie? Takie połączenie reprezentuje dwoistość lub każdego indywidualnego człowieka. Historia Michała Tomasza nie jest koniecznie historią o mężczyźnie, jest to historia o OSOBIE. Jest to historia o dwoistości. Jest to historia o KAŻDYM z nas. Kim jest Michał Tomasz w realnym życiu? Cała książka „Podróż do Domu” jest jego historią życia, gdzie się urodził, jakich miał rodziców, przyjaciół, gdzie pracował , w jaki sposób jego życie uległo zmianie i jak znalazł swoją Drogę do Domu.

Książkę można zakupić u nas :
Cena książki – 39,00 złotych brutto
Opłata zryczałtowana za przesyłkę na terenie Polski – 12,00 zł
Przy zakupie 3 książek koszty przesyłki pokrywa Sprzedawca
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Sprzedaży
Wpłaty na nasze konto na podstawie otrzymanej faktury proforma
Przy wysyłce za granice koszty wysyłki ponosi Zamawiający
Zamówienia na kryon@kryon.pl