Menu Zamknij

Przemiana ludzi i ziemi

Przemiana Ludzi i Ziemi

Trzecia książka autorstwa Lee Carroll na podstawie  channelingów Kryona,  porusza bardzo aktualny temat związany ze zmianami jakie obecnie zachodzą, a które dotyczą zarówno Ludzi jak i Ziemi. Są to dwa nieodłączone elementy, w naturalny sposób połączone i zależne od siebie.

Rekalibracja definiuje przebieg tych zmian. Temat bardzo intrygujący, na który w tej  książce można znaleźć szereg odpowiedzi związanych z tą zależnością.   W języku polskim słowo  rekalibracja to słowo techniczne – mówi się, że trzeba tą maszynę „przekalibrować” – to znaczy  ulepszyć, dostosować do nowego sposobu używania i doprowadzić do pożądanego stanu.

Tutaj użycie słowa rekalibracja  w aspekcie zmian jakie obecnie zachodzą na Ziemi, to jest powód  dla którego my sami potrzebujemy się  „przekalibrować”. W szerszym znaczeniu doskonale ujmuje w w jednym słowie cały szereg procesów, przez które przechodzimy. Można zadać sobie pytanie:  Czy dotyczy to nas wszystkich? Hm, powiedziałabym: I tak i nie. Tak naprawdę jest to bardzo indywidualna sprawa i z tego co obserwuję, porównywanie się przez pryzmat innych obecnie straciło kompletnie sens.

Sumując, największe znaczenie ma to, jak widzimy siebie i czego chcemy dla siebie, co w efekcie daje nam możliwość rozwoju osobistego na każdym poziomie!   Channelingi  Kryona na pewno mają jedną wspólną cechę, pokazują nam zawsze „dwie strony medalu” naszej „drogi” i tak naprawdę od nas zależy, którą wybierzemy. Nie ma żadnego przymusu, wszystko jest oparte na wolnej woli.

Do książek Kryona wciąż się powraca, ponieważ treści w nich zawarte są ponadczasowe i tak jak my się zmieniamy, tak  za każdym czytaniem treść jest dla nas nowa.  A tak naprawdę masz przed sobą Twoje nowe JA.

Pozdrawiam i życzę miłej lektury

Urszula

Nakład książki ” Przemiana ludzi i Ziemi” – Lee Carroll, wyczerpany.