Menu Zamknij

Channelingi Kryona

Artykuł ukazał się w gazecie Polska Dziennik Zachodni z dnia 19 marca 2013 roku, jako zapowiedź wykładu ” Zdrowie a mechanika kwantowa”, który został wygłoszony w trakcie Targów “Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury” w dniu 22 marca 2013 roku, przez Dr. Janusza Grabowskiego.

Dwadzieścia cztery lata temu wzięty inżynier akustyk, Lee Carroll z Kalifornii, otrzymał informację od medium, że nie fizyczna istota o imieniu Kryon chce z nim nawiązać kontakt. Był rok 1989. Pierwsze publikacje przekazów Kryona zostały nieśmiało zaprezentowane osobom zainteresowanym w Del Mar w Kalifornii. Ale już sześć lat później poproszono Lee Carrolla o przestawienie informacji z otrzymanych przekazów w ONZ, dla działającej przy tej organizacji grupie znanej jako Stowarzyszenie Oświecenia i Przemiany. Do tej pory otrzymywane przekazy Lee Carroll zawarł w piętnastu książkach przetłumaczonych na dwadzieścia trzy języki świata. Pierwsza z tej serii w języku polskim ukazała się w październiku 2011 roku i nosi tytuł „Podróż do domu – przypowieść Kryona”.
Lee Carroll podróżuje obecnie po obu Amerykach, Europie i Rosji, prowadząc seminaria z tego zakresu. We wrześniu 2012 roku pierwsze polskie seminarium odbyło się w Krakowie.
Od polityki po kosmologię
Przekazy Kryona dotyczą metafizyki i praktycznych wskazówek, jak dostosować się do szybko zmieniającej się obecnie energii Ziemi. Przychodzące informacje są bardzo zróżnicowane: od komentarzy na temat bieżących wydarzeń, doniesień naukowych dotyczących fizyki, kosmologii i genetyki po zapowiedzi odkryć jakie czekają nas w najbliższych latach. W ubiegłym roku, dwudziestego pierwszego grudnia Ziemia przekroczyła zwrotny punkt tzw. galaktycznej koniunkcji. Taki układ astronomiczny zachodzi raz na dwadzieścia sześć tysięcy lat. Ziemia wówczas przecina płaszczyznę równika Drogi Mlecznej naszej galaktyki. Droga Mleczna gdy patrzymy na nią z boku, ma określoną grubość. Ziemia pokonuje ją w ciągu trzydziestu sześciu lat.
Dwudziestego pierwszego grudnia ubiegłego roku byliśmy dokładnie w połowie tych trzydziestu sześciu lat, czyli Ziemia znalazła się w centralnym punkcie grubości galaktycznej – na równiku galaktyki. Przed nami następne osiemnaście lat, kiedy nasza planeta będzie wychodzić ze strefy równikowej galaktyki.
Energetyczna wymiana
W 1987 roku miało miejsce znaczące zjawisko astronomiczne harmoniczna konwergencja planet. Wszystkie planety naszego Układu Słonecznego ustawiły się w prawie jednej linii ze Słońcem , co pozwoliło na bardzo silną wymianę energii pomiędzy tymi planetami, a także planetami a Słońcem. Rok ten był także rokiem wzmożonej aktywności rozwoju duchowego na całej Ziemi. To znamienne, że pierwsze przekazy Kryona pojawiły się dwa lata później.
Jednym z celów obecności Kryona jest korygowanie pola magnetycznego Ziemi, tak aby mogły docierać do nas „nowe energie” wspierające wybrany przez ludzkość kierunek rozwoju. Lee Carroll uważa, że przykładem działania tych energii są zmiany polityczne, które dokonały się w Europie oraz w byłym Związku Radzieckim.
Rozwój zbiorowej świadomości
Przed nami kolejne osiemnaście lat zmian. Przed nami osiemnaście lat procesu, podczas którego będzie odchodziła „stara energia” zarówno Ziemi, jak i ludzkości. Pojawienie się nowej energii znajdzie swoje odzwierciedlenie w zmianach społecznych, ekonomicznych, finansowych, w pogodzie, oraz w strukturze Ziemi, co będzie się przejawiało zjawiskami sejsmicznymi.
Bardzo ważnym rezultatem wzrostu ”zbiorowej świadomości” są ostatnie odkrycia naukowe związane z naszym DNA, ogłoszone we wrześniu 2012 roku. Odkrycia te dotyczą roli, jaką odgrywa 97procent naszego DNA, do tej pory nazywanego „śmieciowym”, gdyż nie wiedziano, jaką odgrywa rolę w procesach komórkowych. Okazało się, że pełni ono bardzo ważną funkcję składowania i przekazywania informacji do trzech procent aktywnych części DNA.
Pod dyktando DNA
Wiemy, że komórki ciała od początku do końca naszego życia odnawiają się, stare umierają, a nowe powstają w ich miejsce. W związku z tym rodzą się pytania – dlaczego w miejscach takich jak np. blizny po wypadku, lub w chorych częściach ciała , komórki odnawiają się dokładnie w tej samej chorej postaci? Czy możemy coś zmienić, aby one odnawiały się w zdrowej postaci? Odpowiedź brzmi: TAK, możemy! Uczeni odkryli, że wewnątrzkomórkowe DNA wytwarza wokół siebie mierzalne pole.
Nasze DNA steruje procesami odnawiania komórek i wydaje im odpowiednie „polecenia”. Sterując tymi „poleceniami”, mamy możliwość wpływania na to, w jakiej postaci będą się odtwarzały nowe komórki ciała. A jak możemy naszemu DNA przekazać żądanie, aby komórki odnawiały się w zdrowej postaci? Po prostu poprzez odpowiednią intencję, wygenerowaną w polu świadomości. Intencja ta zostanie przekazana do pola DNA poprzez połączenie istniejące pomiędzy naszym polem świadomości a polem wytwarzanym przez DNA. Mechanizm ten można zrozumieć na gruncie rozszerzonej mechaniki kwantowej, opisującej połączenia pomiędzy tymi polami.

Kryon podkreśla możliwość uzdrawiania i przedłużania zdrowego życia, mówiąc wprost:
„Rozmawiaj ze swoim ciałem i mów do niego. Wypowiadanie swoich pragnień na głos umożliwia słuchanie i poznawanie siebie z jednoczesnym przekazem informacji do DNA, które realizuje nasze potrzeby i pragnienia”.

Dr Janusz Grabowski