Menu Zamknij

Powrót do Lemuri-trzeci-12-08-2014

Poniższa informacja jest bezpłatna i można ją wydrukować, kopiować i przekazywać innym. Prawo autorskie zabrania sprzedaży tego tekstu w jakiejkolwiek formie. Prawo do sprzedaży tego tekstu posiada autor.

Powrót do Lemurii

channeling trzeci
12 sierpnia 2014 roku,
Kauai – Hawaii
Waimea River

tłumaczenie z transkrypcji audio

 

Witam, moi drodzy, jestem Kryon od Usług Magnetycznych.

Chcę wam powiedzieć jeszcze raz, że wiem gdzie jestem. Jest wiele rzeczy które się zmieniły w czasie mileniów. Tej rzeki nie było tutaj na początku. Następnie była tu przez długi okres czasu. Dzisiaj mamy dwa tematy. Jesteście na łodzi, która porusza się po wodzie i nie dotyka ziemi. Podkreślam więc, że macie możliwość by oddać się refleksji, ponieważ nie jesteście uziemieni. Taka sytuacja jest czynnikiem, który wpływa na waszą świadomość i pozwala na introspekcję w specjalny sposób. Z tej możliwości korzysta wielu artystów, poetów i tych, którzy robią channellingi. Udają się oni na rzekę lub morze, żeby dostać natchnienie. Dzisiaj jest wasza kolej.

W atmosferze tej pięknej Ogrodowej Wyspy (Kauai), co podkreślaliśmy już wiele razy, wracacie z miejsca nazywanego Grotą Paprociową. Ta nazwa została nadana w czasach współczesnych, to nie jest dawne imię tego miejsca. Jak podkreśliliśmy wczoraj, proszę zwróćcie uwagę na fakt, że miejsca popularne nie ze względu na ich piękność, lecz ze względu na ich energię są zawsze zachowane w takim samym stanie. Siatka krystaliczna ziemi pamięta tajemnice i nieraz prowadziła naszych przodków do tych specjalnych miejsc. Były to miejsca kultu, radości i pamięci. Miejsce w którym właśnie byliście jest jednym z takich miejsc. Co myślicie o tym?

Czuliście to otoczenie i czuliście respekt. Powiem wam coś, po 1992 roku (rok huraganu, który zniszczył, ale i oczyścił wyspę) elementy tego otaczającego nas lasu uległy zmianie. Czy poczuliście różnicę w energii, kiedy szliście do tego miejsca i kiedy z niego wracaliście do łodzi. Zapraszamy was do tego byście jeszcze coś wiedzieli. Duszki leśne (elfy), o których mówimy występują w każdej kulturze, nazywaj je jak chcesz. Każda kultura ma swoja nazwę dla tych duszków. Życie w lesie. Przodkowie wiedzą dokładnie o czym ja teraz mówię. Te duszki dokładnie wiedzą, co się tutaj dzieje i to jest powód, dla którego poczuliście różnicę pomiędzy energiami idąc do tego miejsca i z niego wracając. Poczuliście efekt pamięci tego co było tam kiedyś. Czy poczuliście również potencjał tego co ma nadejść? Czy czuliście, że Gaja czeka? Czy czuliście, że pewne rzeczy są w spoczynku? Jeżeli czuliście cokolwiek z tego, to jest to właśnie ta energia, która jest w tym miejscu. Przodkowie mówili o tym czasie jaki mamy teraz, jako o czasie odnowy. Grota Paprociowa zaczynie odżywać na nowo. Paprocie zaczną kwitnąć, będą rosły i będą bardziej zielone. Będą zielone od celebracji. W chwili obecnej są w stanie spoczynku, w stanie oczekiwania. Powiem wam coś, Gaja jest cierpliwa.

Huragan który przeszedł nad wyspą w 1992 roku, jeżeli popatrzycie na to numerologicznie to jest liczba trzy, czyli katalizator. Był to katalizator odnowy dla tej wyspy. Będą tacy którzy powiedzą, że odnowa tej wyspy zaczęła się od tego huraganu, lecz to nie była odnowa. To była rekalibracja i odbudowa energii na wyspie. Odnowa zaczyna się teraz. To jest jeden z powodów dla którego jesteście na tej wyspie, jesteście tutaj po to by celebrować odnowę tej wyspy. To jest pierwsza rzecz o której chciałem wam powiedzieć.

Następnie kontynuujemy naukę związaną z literami w nazwie Lemuria. Przodkowie powiedzieliby wam, że nazwa Lemuria jest znana od bardzo dawna zanim jeszcze Kryon zaczął o tym mówić ze swoim partnerem w channellingach. Tego słowa Lemuria będziemy używać właśnie teraz. Poprzednio rozwinęliśmy pierwsze dwie litery, to co zrobimy teraz to rozwiniemy dwie następne litery w nazwie Lemuria – „MU”. Co wam to mówi? Jest to w rzeczywistości imię czegoś. „MU” jest to nazwa, jak niektórzy ludzie wierzą, kontynentu na Oceanie Spokojnym, który zniknął. Powiem wam coś interesującego, ze względu na to, dlaczego tutaj jesteście i na to, co tu robicie. Pamiętacie historię Lemurii, którą wam już przekazałem. Wiecie, że Lemuria była olbrzymią wyspą wypchniętą przez magmę z dnia oceanu i wystającą wysoko ponad wodę. Ten sam proces stworzył góry w parku narodowym Yellowstone1 poprzez ciśnienie magmy od dołu. Ten sam proces wypchnął również Lemurię. Na samej szczycie góry był lodowiec. Kiedy ta ogromna góra zaczęła się z powrotem powoli zanurzać się w oceanie, Lemurianie nie wiedzieli czy coś z tego lądu zostanie nad powierzchnią oceanu. Z tego powodu zaczęli się ewakuować z Lemurii. Tak powstała świadomość zanurzającego się lądu. To jest również informacja jaką wy posiadacie w swojej Akaszy. Możecie to nazywać jak chcecie.

Legenda o zanurzającym się kontynencie „MU” powstała prawdopodobnie z dawnych informacji, jakie posiadali przodkowie o zagubionym kontynencie, który umieszczali na Atlantyku i dlatego nazywali ten zaginiony ląd Atlantydą. Obydwa te pojęcia były fałszywe.
„MU” było świadomością związaną z Lemurią zanurzającą się w oceanie. Macie w swojej świadomości ten efekt Lemurii albo jeżeli chcecie Atlantydy. Jak myślicie, gdzie Lemurianie chcieli się przenieść najbardziej ze swojej wyspy , która zanurzała się w wodzie? Oczywiście na inne wyspy. Były to również wyspy wulkaniczne i niektóre z nich również zaczęły zanurzać się w wodzie. Macie więc w swojej świadomości pamięć nie tylko pojedynczego faktu zanurzania się i znikania wysp w oceanie. Można to nazwać efektem Atlantydy.

Chcę wam powiedzieć, że ta świadomości „MU” znikającego, straconego kontynentu jest świadomością ogromnej góry, która się zanurzyła w oceanie, góry po której zostały Hawaje. Góry, której już nie ma, nie widać jej ponad powierzchnią wody, lecz wierzchołki tej góry pozostały jako wyspy Hawajskie, po to byście mogli doświadczyć energii Lemurii. Wyspa na której w tej chwili jesteście jest najstarszą wyspą ponieważ przemieszczanie się tej ogromnej góry na dnie morskim na lawie, która kiedyś wyrzuciła tą górę, spowodowała to, że wyspa na której jesteście jest najstarsza. Wyspa ta posiada swoją mądrość i jest przepiękna. Jest napełniona miłością i współczuciem. Dlatego wybraliśmy to miejsce na rozpoczęcie cyklu spotkań i channellingów, które w tej chwili robimy. To jest historia kontynentu zwanego „MU”. Czyli tych dwóch liter w nazwie Lemuria o których mówimy. Pragnę abyście celebrowali rozpoczęcie nowego okresu. Właśnie odwiedziliście miejsce, które zacznie się budzić. Gaja jest cierpliwa. Jeżeli zrobiliście zdjęcie tego miejsca dzisiaj, to po latach zobaczycie ogromną różnicę. (Kryon się śmieje) To oznacza również, że prowadzący te łodzie wycieczkowe mają zagwarantowany dochód w przyszłości. Grota Paprociowa, to jest miejsce, które zawsze tutaj będzie. Otworzy się na jeszcze większą energię niż ma w tej chwili. To jest to co chcieliśmy wam powiedzieć tu i teraz, będąc w tym czasie na wodzie w tutejszym raju.

I tak to już jest.
Kryon

Tłumaczenie: Janusz Grabowski i Urszula Rutka